Provozování loterií na Vsetíně: Lidový dům si prohlédla dvacítka zájemců

14.07.2016 17:09 | Zprávy
autor: PV

Téměř dvě desítky zástupců loterijních společností a firem se v pondělí 11. července zúčastnilo prohlídky nebytových prostor Lidového domu, který bude od 1. ledna 2017 jediným místem provozování sázkových her a loterií na Vsetíně.

Provozování loterií na Vsetíně: Lidový dům si prohlédla dvacítka zájemců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

Lhůta pro podávání žádostí o účast ve výběrovém řízení je stanovena do 19. července a do tohoto termínu má každý zájemce povinnost registrovat se do elektronického nástroje KDV přístupném na https://www.kdv.cz/hbr/, ve kterém bude probíhat samotná elektronická aukce o nejvyšší cenu ročního nájmu vč. DPH.

„Prohlídku nebytových prostor jsme uspořádali proto, abychom se vyhnuli jakýmkoli komplikacím, které by mohly vyplynout z hlediska neznalosti nebytových prostor. Všichni zájemci tak měli možnost prohlédnout si pronajímané nebytové prostory a seznámit se s jejich technickým stavem, případně položit další dotazy technikům města,“ objasnil důvod uspořádané prohlídky starosta Jiří Čunek. Během jeden a půl hodinové prohlídky se zástupci společností zajímali o technický stav Lidového domu, o dispoziční řešení a další možnosti úprav, ale také jaké zásahy a které opravy plánuje provést na budově Lidového domu město Vsetín. „Vzhledem k tomu, že nový nájemce si bude moci interiér přizpůsobit svým požadavkům a potřebám a tato úprava bude plně v jeho režii, rozhodli jsme se, že město se postará o opravu venkovního pláště budovy, tedy fasády a o výměnu oken,“ uvedl starosta Jiří Čunek s tím, že podmínkou nájemní smlouvy je provedení nezbytných oprav interiéru novým nájemcem a tyto opravy byly vyčísleny podle ceníku stavebních prací na 4,3 milionu korun vč. DPH.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Konec vizuálního smogu se blíží

7:27 Plzeň: Konec vizuálního smogu se blíží

Poslední dny zbývají podnikatelům, vlastníkům či nájemcům nemovitostí v Plzni na to, aby odstranili …