Zástupci radnice a realizačního týmu jim ve třech hodinových blocích prezentovali projekt Olympijského parku Pardubice 2016 a diskutovali s nimi důležité záležitosti týkající se organizace parku.
„Je pro nás důležité znát včas názor a připomínky od lidí a podnikatelského sektoru, jedině tak může být tento organizačně velmi náročný projekt úspěšný. Připravujeme totiž řadu dočasných opatření a úpravu pravidel při využívání veřejného prostoru. Každou ze skupin jsme si pozvali zvlášť, abychom mohli s jejími členy případně řešit otázky, které je zajímají,“ sdělil náměstek primátora pro sport Jakub Rychtecký, který má na starosti koordinaci tohoto projektu. Pořadatelům příměstských táborů projektový tým představil koncepci i organizaci Olympijského parku Pardubice, návrh komunikace mezi nimi a realizačním týmem parku.
„Partnerem akce je také Univerzita Pardubice, která prostřednictvím své menzy nabídne zajištění stravování nejen dobrovolníkům, ale i organizátorům příměstských olympijských táborů. Pro ty jsme připravili speciální tematický grant ve výši 400 tisíc korun z Programu podpory volného času, jehož podmínky jsme prodiskutovali s potencionálními pořadateli. Dohodli jsme se ještě na drobných úpravách výzvy, aby byla srozumitelnější a ještě více usnadnila pořádání příměstských olympijských táborů,“ popsal náměstek Jakub Rychtecký s tím, že prosí organizátory příměstských táborů, aby sledovali web města a co nejdříve si ujasnili počty dětí a termíny, v nichž se Olympijského parku Pardubice chtějí účastnit.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV