Rocková legenda Olympic zahraje v Luhačovicích

20.02.2015 7:32 | Zprávy
autor: luhacovice.cz

Na koncert jedné z nejvýznamnějších českých hudebních skupin všech dob mohou v březnu vyrazit fanoušci do Luhačovic. V místním kulturním domě Elektra totiž v sobotu 21. 3. vystoupí v na Zlínsku ojedinělém koncertě legendární rocková kapela Olympic.

Rocková legenda Olympic zahraje v Luhačovicích
Foto: wikipedia
Popisek: Luhačovice

„Skupina známá svými hity jako Dej mi víc své lásky, Želva nebo například Dávno vystoupí v Luhačovicích v rámci koncertní šňůry Permanentní tour 2015," přiblížila dramaturgyně Elektry Regina Bittová. Spolu se zpěvákem a kytaristou Petrem Jandou zahrají a zazpívají baskytarista Milan Broum a klávesista Jiří Valenta a jako host vystoupí bubeník Martin Vajgl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Danění firem

Proč se prodej firmy nad 40 milionů nebude muset danit, ale nižší ano? Proč vůbec firmy od prodeje osvobozovat? Co takhle třeba zrušit nějaké nesmyslné daně co platí řada z nás? Proč jdete na ruku jen těm velkým?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Fotovoltaiky na školách už přinášejí úspory

22:09 Mladá Boleslav: Fotovoltaiky na školách už přinášejí úspory

Fotovoltaické elektrárny na základní škole v Debři a na 6. základní škole už přinášejí první měřitel…