Senioři nad 70 let v královéhradecké MHD už brzo ušetří

27.04.2016 9:14 | Zprávy

Na výrazné zlevnění jízdného v MHD se mohou těšit královéhradečtí senioři starší sedmdesáti let. Město pro ně totiž od září výrazně zlevní jízdné.

Senioři nad 70 let v královéhradecké MHD už brzo ušetří
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

S návrhem na využití finanční kompenzace pro Dopravní podnik města Hradce Králové z prostředků, které městu zbyly z hospodaření loňského roku, vyslovili dnes souhlas i městští zastupitelé.

Dopravní podnik města Hradce Králové zatím podrobnosti snížení ceny pro cestující starší sedmdesáti let připravuje. „Zatím víme, že bychom toto zvýhodnění jízdného chtěli uplatnit od září tohoto roku. Konkrétní řešení bude předloženo valné hromadě, která rozhodne,“ naznačuje předseda představenstva Dopravního podniku města Hradce Králové Miloslav Kulich.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Popírání genocidy

Chápu vás dobře, že vy byste chcete zrušit zákon, který za trestný čin považuje popírání genocidy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jičín: Rekonstrukci ve Valdštejnském zámku prodlužuje špatný stav zdiva a rozvodů

22:09 Jičín: Rekonstrukci ve Valdštejnském zámku prodlužuje špatný stav zdiva a rozvodů

Rada schválila dodatek ke smlouvě o dílo na probíhající modernizaci Valdštejnského zámku.