„Tradici této jízdy a svatého Huberta jsme pod názvem Stonavské Hubertovy slavnosti obnovili před několika léty a pro atraktivní a pestrý program je to vyhledávaná akce nejen ze strany jezdců či lidi spojených s lesem, ale také široké veřejnosti z celého regionu,“ říká starosta Stonavy Ondřej Feber.
Sraz myslivců a koňáků je 1. října v 10 hodin na parkovišti před domem PZKO, odtud se v 10.30 vydá průvod k nedaleké kapličce svatého Huberta, kterou Stonavští postavili v roce 2014 svatému Hubertovi. Zde myslivci, jezdci a přátelé myslivosti pokloní svému patronovi. Ze stejného místa v 11 hodin vyrazí hon na symbolickou lišku.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



