Během setkání pohovořil ředitel Hlaváč o historii školy a v rámci projekce byli představeni absolventi a významné osobnosti školy, které v minulosti jednu z nejvýznamnějších středních škol v Příbrami navštěvovali. Vedle současných hvězd českého sportu jako jsou například fotbalista František Rajtoral nebo volejbalista Vojtěch Zach, navštěvovali v minulosti průmyslovku také například uznávaný fotbalový trenér a odborník Josef Csaplár, současný generální ředitel a spolumajitel 1. FK Příbram Petr Větrovský, známý herec Martin Kraus nebo současný starosta Příbrami Pavel Pikrt.
Po krátkém přivítání pana ředitele se celá skupinka přesunula do nových půdních prostor, které si všichni prošli a důkladně prohlédli. Starostovi a dalším hostům byly kromě rekonstruovaných prostor představeny také prostory, v jejichž rekonstrukci by vedení školy v budoucnu rádo pokračovalo. „Byli bychom velice rádi, kdybychom se v budoucnu mohli posunout zase o něco dál a v rekonstrukci těchto prostor mohli pokračovat. Vše ale bude záležet na finančních prostředcích,“ netajil své plány ředitel Hlaváč.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: pribram-city.cz