Tábor: Město podpoří otevření nové zubní ordinace

29.06.2025 16:47 | Tisková zpráva
autor: PV

Dobrá zpráva pro všechny, kdo v Táboře marně shánějí zubaře: město pomůže otevřít novou stomatologickou ordinaci!

Tábor: Město podpoří otevření nové zubní ordinace
Foto: visittabor.eu
Popisek: Město Tábor, pohled na Staré Město přes Jordán

Zastupitelstvo města schválilo 23. 6. 2025 poskytnutí návratné finanční výpomoci ve výši 3,5 milionu Kč firmě AnnaDent Tábor, která novou ordinaci otevře v budově KLOKOTKA na ulici Kpt. Jaroše v září nebo v říjnu tohoto roku.

„Chceme, aby lidé v Táboře nemuseli kvůli zubaři jezdit desítky kilometrů daleko. Věříme, že tato podpora pomůže všem obyvatelům Tábora a okolí,“ říká místostarosta Martin Mareda, který návrh zastupitelům předložil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Maastrichtská kritéria

Je pravda, že se od letoška vyhodnocovat nebudou? Proč? A znamenalo by jejich splnění automatické přijetí Eura nebo ne? Vy sama, jste pro jeho přijetí? Vím, že teď ne, ale co třeba za čas?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Vedení města odsuzuje vandalský čin

22:09 Cheb: Vedení města odsuzuje vandalský čin

Vedení města Chebu důrazně odsuzuje vandalský čin, ke kterému došlo včera v noci.