Ústí nad Labem: Dotace pro Ochranu obyvatel a mimořádné události

25.07.2017 14:30 | Zprávy
autor: PV

Radní schválili Program pro poskytování dotace pro Oblast ochrany obyvatel a likvidací mimořádných událostí z rozpočtu statutárního města Ústí nad Labem.

Ústí nad Labem: Dotace pro Ochranu obyvatel a mimořádné události
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem

Kancelář primátorky má v neinvestiční části výdajového rozpočtu na rok 2017 vyčleněnu částku 220 000 Kč jako příspěvek na podporu nestátních organizací, které působí na území ORP Ústí nad Labem v oblasti ochrany obyvatelstva a likvidace následků mimořádných událostí, a to na celoroční činnost těchto organizací nebo na vybavení pro zásahy při mimořádných událostech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Když vám tak záleží na lidech a této zemi

Proč se tak bráníte spolupráci s Babišem, když by to zabránilo tomu, aby se spojil s SPD? A co si myslíte o Motoristech?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Pocta tvořivosti a kultuře. Nyní lze zasílat nominace

13:43 Plzeň: Pocta tvořivosti a kultuře. Nyní lze zasílat nominace

Umělecká cena města Plzně je každý rok udělována osobnostem či institucím, které významně přispívají…