Ústí nad Labem:Primátor na tiskové konferenci k Ústeckému 1/2Maratonu

16. 9. 2011 17:30

Hosty tiskové konference byli primátor Vít Mandík, náměstek hejtmanky Arno Fišera, předseda Tempo team Carlo Capalbo a zástupci Českého atletického svazu a Volkswagen.

Ústí nad Labem:Primátor na tiskové konferenci k Ústeckému 1/2Maratonu
Foto: mag-ul.cz
Popisek: Letecký pohled na město Ústí nad Labem
reklama

Úvodem tiskové konference byl organizátory představen Volkswagen Ústecký 1 Maraton. Účastníkům konference byla prezentována trasa maratonu a detaily o průběhu organizace této prestižní akce.

Na konferenci dále vystoupili se svými projevy předseda ČAS Libor Varhaník a předseda organizačního výboru Carlo Capablo, kteří nejen popřáli hodně úspěchů sportovcům, ale také poděkovali zástupcům města Ústí nad Labem za výbornou podporu, vstřícnost a pomoc při organizaci akce. Předseda ČAS Libor Varhaník následně předal primátorovi města Ústí nad Labem symbolický dárek, jako vyjádření poděkování za jeho záštitu nad akcí. S krátkými projevy vystoupili také primátor města Vít Mandík a náměstek hejtmanky Arno Fišera.

„Je mi velkou ctí, že město Ústí nad Labem bude tuto sobotu hostit Volkswagen ústecký 1 maraton. Jako město jsme se snažili organizátorům akce co nejvíce vyjít vstříc a poskytnout jim maximální součinnost při přípravě závodu. Osobně vnímám Maraton jako velmi významnou sportovní a společenskou akci, která bude pro Ústečany velkým přínosem a bude také výjimečnou příležitostí pro prezentaci města. Pevně věřím ve velký úspěch akce a již se těším na její 2. ročník v roce 2012," uvedl primátor ve svém projevu.

Tisková konference byla zakončena předáním startovních čísel třem maratónským běžcům Sammy Kurui a Henry Chirchir (Keňa) a Lucii Kimani (Bosna a Hercegovina).

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Usti-nl.cz
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Prostějov: Stavbu nové cyklostezky v ulici J. Lady podpoří dotace

7:35 Prostějov: Stavbu nové cyklostezky v ulici J. Lady podpoří dotace

Zastupitelé budou rozhodovat o stavbě cyklistické stezky v ulici J. Lady.