V Liberci budou opět štěkat služební psi

16.04.2018 17:32

Městská policie Liberec a Kynologický klub Liberec-Pavlovice si dovolují pozvat nejen všechny příznivce kynologie k návštěvě celostátní soutěže služebních psů „VELKÁ CENA MĚSTSKÉ POLICIE LIBEREC“.

V Liberci budou opět štěkat služební psi
Foto: liberecky-kraj.cz
Popisek: Liberec

13. ročník, který je pod záštitou primátora Statutárního města Liberec pana Tibora Batthyányho, se uskuteční v sobotu 21. dubna 2017 od 9,00 hod. v areálu kynologického klubu, Liberec 12, ul. Na Mlýnku (za OC Kaufland).

Kynologická soutěž je pořádána ve spolupráci s Centrem vojenské kynologie Armády ČR Chotyně, Vazební věznicí Liberec, firmou Krmiva Liberec a Nativia s.r.o. Jedná se o obranářskou soutěž pro příslušníky všech ozbrojených složek, ale i členy kynologických klubů, která má za úkol prověřit připravenost služebních psů do služby. Všechny cviky jsou připraveny tak, aby simulovaly situace, se kterými se psovod a jeho služební pes může setkat v praxi při zákroku proti pachateli.

Návštěvníci akce budou mít jedinečnou možnost být přítomni všem prováděným disciplínám - pejsky z veterinárních důvodů ale ponechte tentokrát doma. Vstupné je zdarma.

Mediálním partnerem soutěže je TÝDENÍK POLICIE.

Informace ZDE nebo ZDE. Do areálu se lze dopravit MHD BUS č. 12 - zastávka Kaufland nebo č. 14 - zastávka Polní, dále značeno směrovkami.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Chrudim: Dětské dopravní hřiště dostalo nový kabátek

21:49 Chrudim: Dětské dopravní hřiště dostalo nový kabátek

Zub času nešetří ani zařízení pro děti. Omšelé dětské dopravní hřiště v chrudimském Městském parku p…