V Radonicích slavnostně otevřeli nový Obecní dům se zvonicí

21.06.2014 20:37

V sobotu 21. června byl slavnostně otevřen nový dům občanské vybavenosti, který obyvatelům středočeských Radonic nabídne prostory pro kulturní akce, zasedací a přednáškovou místnost, prodejnu potravin, lékařskou ordinaci i čtyři bytové jednotky.

V Radonicích slavnostně otevřeli nový Obecní dům se zvonicí
Foto: red
Popisek: Obec Radonice

„Investice do stavby celkově činila 25 milionů korun. Věřím, že jsou to dobře investované peníze a že celá budova přispěje k rozvoji obce,“ říká Stanislav Němec, starosta Radonic a zároveň majitel úspěšné mlékárny a zakladatel projektu Mléko z farmy. „K budově ještě přibude rodinný park Amerika, který budeme otevírat během pár týdnů. Jedná se o relaxačně-sportovně-kulturní park, který nabídne amfiteátr pro 200 lidí, rybníček s lavičkami a různá sportoviště pro všechny věkové kategorie, tedy od dětí až po seniory,“ dodal Němec.

Celou akci v dopoledních hodinách zahájilo vysvěcení zvonu, následovalo slavnostní přestřižení pásky a pak už se první návštěvníci mohli v rámci dne otevřených dveří podívat do útrob budovy a prohlédnout si všechny prostory. Vrcholem pak bylo večerní divadelní představení v režii místního ochotnického spolku.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Andrej Babiš byl položen dotaz

VY

Je dobré, že jste si uvědomil, že nemáte na to, být prezident, ale prý zas chcete být premiér. A co takhle skončit? Proč nechcete z politiky odejít, byť jak sám říkáte, Vaše žena a rodina by to ocenili? A určitě ne jen oni.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Komunální volby v Jihlavě vyhrálo ANO 2011

13:47 Komunální volby v Jihlavě vyhrálo ANO 2011

Hnutí ANO 2011 získalo 28,52 % hlasů, za nimi se umístila předvolební koalice ODS a KDU-ČSL s 22,67 …