Valašské Meziříčí: První sraz elektromobilů

01.08.2018 10:46 | Zprávy

V sobotu 4. srpna se ve Valašském Meziříčí uskuteční 1. Sraz elektromobilů na Valašsku. Přes dvacet ekologických vozidel různých značek bude pro zájemce připraveno od 10 hodin do 15 hodin na náměstí. Vstup na akci je volný.

Valašské Meziříčí: První sraz elektromobilů
Foto: Redakce
Popisek: Náměstí ve Valašském Meziříčí

„Cílem akce je ukázat široké veřejnosti, kam se trh s elektromobily za poslední roky posunul. Návštěvníci této akce budou mít možnost si elektromobily také vyzkoušet a hlavně získat informace od jejich uživatelů a provozovatelů. Připraven je také bohatý doprovodný program,“ prozradil starosta města Robert Stržínek a dodal: „S prvním elektromobilem má téměř roční praktické zkušenosti i naše město a rádi se o ně se zájemci podělíme. Doufám, že se první sraz elektromobilů v našem městě vydaří a akce bude příjemným setkáním lidí, kteří se o elektromobilitu, ať už profesionálně či amatérsky, zajímají.“

Příznivci elektromobilů si budou moci prohlédnout například Teslu Model S i X, BMW i3, Hyundai Ioniq, Nissan Leaf, Peugeot ion, Volkswagen e-Golf či Fiat 500.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Náchod: Výstavba optické sítě na sídlišti u nemocnice

10:46 Náchod: Výstavba optické sítě na sídlišti u nemocnice

Od 8. 9. do 31. 10. 2025 bude z důvodu rekonstrukce a výstavby optické sítě omezen provoz na sídlišt…