Náměstí zaplní stánky, ve kterých budou prodejci nabízet tradiční výrobky s velikonoční tématikou, zejména kraslice, pomlázky, řehtačky, ale také pečené mazance a beránky. Chybět nebude ani bohaté občerstvení pro žíznivé a hladové návštěvníky. Po tři dny bude náměstí žít také zábavným programem plným hudby a tanečních vystoupení, divadla, ale i her a soutěží. Pro děti bude po celou dobu programu na náměstí připravena dílna s velikonočními malovánkami a slepovánkami, kterými budou moci ozdobit stromek Kuřátkovník.
Velikonoce ve městě budou oficiálně zahájeny ve čtvrtek 17. dubna v 10 hodin. Na podiu se v tento den představí historická hudební skupina Camerata, cimbalové muziky Fojt a Slavík a zazpívat přijede písničkář z Čeladné Martin Ševčík a vystoupí i David Stypka & Bandjeez.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Tisková zpráva