Vodáci v sobotu zahájí sezónu na Odře v Bohumíně

24.06.2016 21:25 | Zprávy

Vodákům už zase začíná nová sezóna. V sobotu 25. června v 10 hodin slavnostně odemknou sedmikilometrové meandry řeky Odry v Bohumíně. Akce startuje tradičně u nástupního místa pro vodáky ve Starém Bohumíně.

Vodáci v sobotu zahájí sezónu na Odře v Bohumíně
Foto: mesto-bohumin.cz
Popisek: Bohumín

Na účastníky hromadného sjezdu čeká téměř sedm kilometrů tím nejkrásnějším úsekem řeky Odry – od Starého Bohumína přes chráněné meandry až do Polska. Plavba končí za soutokem Odry s Olší v polském Zabełkově, kde se účastníci mohou těšit na malé občerstvení.

„V Bohumíně opět otevíráme městskou půjčovnu lodí, která bude v provozu od neděle 26. června do soboty 1. října. Zájemci si mohou městské lodě zapůjčit prakticky po celé léto. Půjčovné je zdarma, platí se jen za dopravu lodí. Zdarma půjčujeme i vodácké vybavení - pádla, plovací vesty, nepromokavé lodní vaky a házecí pytlíky,“ informovala vedoucí organizačního odboru bohumínské radnice Mirka Šmídová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž každoročně vypravuje dvě až tři desítky sociálních pohřbů

16:09 Kroměříž každoročně vypravuje dvě až tři desítky sociálních pohřbů

Lidem, kteří nemají blízkou osobu, schopnou či ochotnou vypravit pohřeb, je podle zákona povinno vyp…