Vsetín: Střelecký klub mládeže zahajuje činnost

24.08.2016 6:32

Nabídka sportovních aktivit pro vsetínskou mládež se ve školním roce 2016/2017 rozroste o možnost tréninku střelby ze vzduchových pušek. Zkušení instruktoři sebeobrany ze vsetínského klubu bojových umění RUSKASYSTEMA.CZ vytvořili ve Vsetíně výborné podmínky pro výcvik dětí a mládeže ve střelbě ze vzduchových zbraní.

Vsetín: Střelecký klub mládeže zahajuje činnost
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně
reklama

„Kromě již existujících vsetínských klubů sebeobrany bojovým stylem SYSTEMA pro dospělé a děti bychom v následujícím školním roce chtěli rozšířit naši nabídku o další atraktivní brannou aktivitu, a tou je výcvik ve střelbě. Pro děti a mládež jsme upravili v prostorách Fitness centra Kohútek jednu z tělocvičen na vzduchovkovou střelnici. Máme také k dispozici moderní vzduchové zbraně GAMO, které jsou výborné pro nácvik základních střeleckých dovedností,“ uvedl David Marek, hlavní instruktor klubu RUSKASYSTEMA.CZ.

V pátek 26. srpna od 14 do 17 hodin se ve Fitness centru Kohútek na Štěpánské ulici, č. p. 904, uskuteční úvodní otevřený trénink nového střeleckého klubu. Všichni zájemci ve věku od 8 let jsou srdečně zváni, aby se s novými prostorami i činností klubu seznámili. Na závěr prázdnin si mohou zdarma vyzkoušet střelbu ze vzduchových zbraní a mohou zvážit, zda střelba není právě tím koníčkem, kterému by se chtěli věnovat.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Znojmo: Spot znojemského vinobraní získal zlato v soutěži Tourfilm 2020

21:10 Znojmo: Spot znojemského vinobraní získal zlato v soutěži Tourfilm 2020

Ze studia Videobrothers pochází za poslední roky všechny spoty Znojemského historického vinobraní, k…