Vysoké Mýto: Co utratíš v bazaru, to vykvete po jaru

18.10.2021 8:38 | Tisková zpráva
autor: PV

Tak jako minulý podzim i letos pro vás technické služby a odbor životního prostředí chystají akci, spojenou se sázením cibulovin.

Vysoké Mýto: Co utratíš v bazaru, to vykvete po jaru
Foto: mesto.vysoke-myto.cz
Popisek: Vysoké Mýto

Tento rok jsme udělali změnu a místo tvorby nového záhonu budeme sázet několik odrůd modřenců do trávníku na náměstí. Na jaře zaplaví tyto trávníky směs devíti set světle modrých, tmavě modrých a speciálních růžových modřenců. Cibuloviny jsme opět nakoupili za peníze, utržené ve vysokomýtském Kujebazaru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Okolí pramene Luna je opět zpřístupněno

10:44 Louny: Okolí pramene Luna je opět zpřístupněno

Okolí pramene Luna prošlo v minulých měsících komplexní úpravou. Revitalizována byla zeleň a drobný …