Zlín: Cyklistická Czech Tour připraví řidiče o desítky parkovacích míst

23.07.2024 16:14 | Tisková zpráva

Dopravními akcemi těžce zkoušený Zlín má před sebou další trable. Zatímco stavební práce v režii Ředitelství silnic a dálnic pokračují v centru podle plánu, motoristé zde v pátek 26. července nečekaně přijdou o parkování před Velkým kinem a pod Obchodním domem.

Zlín: Cyklistická Czech Tour připraví řidiče o desítky parkovacích míst
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Důvodem je start 2. etapy cyklistického závodu Czech Tour, největšího etapového závodu v zemi. Letošní 16. ročník bude mít ve Zlíně start do 172,7 kilometru dlouhé etapy s cílem na Pustevnách.

Parkoviště před Obchodním domem bude v pátek pro veřejnost zcela uzavřeno a z větší části se zavře také parkoviště Velké kino. Zde bude stání umožněno pouze v části přilehlé k ČSOB a Obchodnímu domu.

Závody budou mít dopady také na provoz MHD. Po celý den bude na autobusové lince č. 31P zrušena zastávka Památník T. Bati. Nejbližší obsluhovaná zastávka pro cestující bude Zimní stadion na lince č. 32.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Proč jste změnu nenavrhla už nyní?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Sebelova-STAN-Asistovanou-reprodukci-pro-single-zeny-a-lesbicke-pary-780602 A co mě zajímá ještě víc, máte v plánu i zvýšit věk, kdy ji bude moci provést? Děkuji. Saudová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: V centru města na vás dýchnou staré časy

16:21 Česká Lípa: V centru města na vás dýchnou staré časy

V několika ulicích centra začala radnice vyměňovat lampy i stožáry veřejného osvětlení za historizuj…