Znojmo: Práce na revitalizaci dolního parku pokračují. Dnes se začalo s kácením

08.01.2014 16:29 | Zprávy

Poté, co pracovníci Vodovodů a kanalizací Znojemsko zrekonstruovali koncem minulého roku vodovod, budou v parku aktivní pracovníci Městské zeleně, kteří pokácejí nemocné a staré stromy.

Znojmo: Práce na revitalizaci dolního parku pokračují. Dnes se začalo s kácením
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Na základně dendrologického posudku tak pracovníci Městské zeleně pokácí v části dolního parku, označovanou jako C2, 31 stromů ze stávajícího počtu 108 stromů.

„Jen bych chtěl připomenout, že kácení stromů jsme projednali i s občanskými spolky, které nám s tímto vyslovily souhlas. Revitalizace parku, včetně kácení, byla také předmětem diskuse s občany na dnu otevřených dveří radnice v listopadu minulého roku,“ připomíná starosta Znojma Vlastimil Gabrhel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: znojmocity.cz

Jan Lipavský byl položen dotaz

Jedno mi není stále jasné

Vy si myslíte, že se Rusko pustí do křížku s NATO? A je nebo není pro nás NATO dostatečnou zárukou bezpečnosti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Opava: Město podpoří sport i dobrovolné hasiče

22:05 Opava: Město podpoří sport i dobrovolné hasiče

Zastupitelstvo schválilo dotační programy pro rok 2026, které se zaměřují na sportovní aktivity a či…