Znojmo: Starosta města navštívil Oblastní charitu Znojmo

23.02.2011 11:58

Starosta Zbyšek Kaššai navštívil Oblastní charitu Znojmo, aby se tak seznámil s jejím fungováním. V každém zařízení byl starostovi představen vedoucí, který ho seznámil s prostorami a nabízenými službami.

Znojmo: Starosta města navštívil Oblastní charitu Znojmo

Spolu s ředitelem Oblastní Charity Znojmo Mgr. Evženem Adámkem zavítal do všech zařízení, a to na Dolní Českou 1, kde má sídlo i projekt s názvem Magdala. Tato služba se zabývá problematikou týkající se pomoci obětem, obchodování s lidmi a problematikou nucené prostituce.

Dále navštívil projekt Tereza, který pomáhá obětem domácího násilí nebo Charitní ošetřovatelskou službu, která poskytuje služby po celém znojemském okrese.

Další cesta vedla do zařízení s názvem Domov pro matky a otce v tísni, dále do Denního stacionáře sv. Damiána a Sociální rehabilitace-Ateliér Samuel. Tato zařízení sídlí v městské části Hradiště.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: znojmocity.cz

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Brno: Vítězné projekty 5. ročníku participativního rozpočtu

21:23 Brno: Vítězné projekty 5. ročníku participativního rozpočtu

Odbitím půlnoci posledního listopadového dne skončilo finálové hlasování participativního rozpočtu D…