Havlíček (ANO): Odvážné, ale racionální

29.03.2024 16:02 | Ze sítí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu využít spoření v druhém důchodovém pilíři k financování plánovaných velkých investic

Havlíček (ANO): Odvážné, ale racionální
Foto: Interview ČT24
Popisek: Karel Havlíček

Vláda plánuje mimořádné investice do jádra, dopravy a bydlení za biliony korun, které si bude muset z větší části půjčit. Jen na úrocích bude splácet stovky miliard.

I o tom je státem garantovaný investiční pilíř. Navrhujeme motivovat lidi spořit na důchod touto formou. Střadatelé budou mít garance, přijatelné zhodnocení a vyšší jistotu na penze. Stát bude mít částečně zdroje na budování infrastruktury a úroky bude platit naším lidem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Veselý (SOCDEM): Jak dosáhnout razantního zvýšení mezd a platů v Česku?

10:21 Veselý (SOCDEM): Jak dosáhnout razantního zvýšení mezd a platů v Česku?

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výši mezd v České republice