Hejtman Půta: Dostavba azylového domu Jonáš je dárkem k jeho dvacátému výročí

29.12.2022 22:11 | Tisková zpráva

Tři sta tisíc korun. Takovou částku poskytl individuální dotací Liberecký kraj Charitě Česká Lípa na rekonstrukci azylového domu Jonáš v Dubické ulici.

Hejtman Půta: Dostavba azylového domu Jonáš je dárkem k jeho dvacátému výročí
Foto: Archiv PL
Popisek: Hejtman Martin Půta

Ta začala v září loňského roku a letos se ji podařilo stavbařům dokončit. Celkové náklady na výstavbu činily bezmála 38 milionů korun a z velké části ji pokryly evropské dotace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pospíšil (TOP 09): Praha podpoří opravy památkových objektů

12:06 Pospíšil (TOP 09): Praha podpoří opravy památkových objektů

Pražští radní souhlasili s finanční podporou na opravy památek pro letošní rok. Peníze v celkové výš…