Hladík (KDU-ČSL): NZÚ Light má svou desetitisící žadatelku

02.02.2023 10:06 | Tisková zpráva
autor: PV

Program NZÚ Light se za necelý měsíc svého trvání přehoupl přes hranici deset tisíc žadatelů.

Hladík (KDU-ČSL): NZÚ Light má svou desetitisící žadatelku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr životního prostředí a místopředseda KDU-ČSL Petr Hladík

Náměstek ministra životního prostředí Petr Hladík (KDU-ČSL) dnes zájemkyni Marii Roušové osobně předal poukaz na doplňkové energetické poradenství, které pomůže identifikovat, kde by mohla její domácnost na energiích ještě více uspořit.

„Když jsem slyšela o možnosti dotace z Ministerstva životního prostředí, obrátila jsem se na síť poradců, které jsem našla na internetu. Celá komunikace byla moc příjemná, do týdne ke mně přijel poradce Novotný z EKISu, který mi se vším pomohl. Žádost byla kompletně vyřízená za pár dní, nikde nebyl žádný problém. Z peněz potřebuji vyměnit okna a zateplit stop. Žiji na malé obci se svým synem, který je bohužel ve třetím stupni invalidity. Alespoň částečná oprava domu nám tak moc pomůže,“ uvedla žadatelka Marie Roušová z Krokočína na Vysočině.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Zákon pro Babiše

23:08 Zelení: Zákon pro Babiše

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k návrhu změny zákona o střetu zájmů