Kandidátní listiny do Sněmovny: Plzeňský kraj

6. 9. 2017 15:33

Kompletní přehled všech kandidátů do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky za Plzeňský kraj

Kandidátní listiny do Sněmovny: Plzeňský kraj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volič u volební urny, ilustrační foto

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Mauritzová Ilona doc. PaedDr. Ph.D. 57 ODS BEZPP vysokoškolská učitelka, děkanka FZS ZČU v Plzni Plzeň
2 Vilímec Vladislav Ing. 54 ODS ODS poslanec, místostarosta města Kdyně Kdyně
3 Baxa Martin Mgr. 41 ODS ODS 1. náměstek primátora města Plzně, učitel na gymn. Plzeň
4 Karpíšek Pavel Ing. Mgr. 47 ODS ODS starosta obce Vejprnice Vejprnice
5 Šindelář Pavel Mgr. 36 ODS ODS technický náměstek primátora města Plzně Plzeň
6 Šnebergr Michal Ing. 59 ODS ODS starosta města Železná Ruda, živnostník Železná Ruda
7 Šneberger Jiří Ing. 56 ODS ODS bývalý primátor města Plzně Plzeň
8 Šašek Jan Mgr. 33 ODS ODS místostarosta města Rokycany Rokycany
9 Havlíček Pavel 55 ODS Soukromníci živnostník, řezník a uzenář Klatovy
10 Poduška Jan 68 ODS ODS starosta města Blovice Blovice
11 Hájek Marcel MUDr. et ThMgr. Ph.D., FICS 51 ODS ODS chirurg, intenzivista Plzeň
12 Sklenář Pavel 50 ODS ODS provozní vedoucí v gastronomii Tachov
13 Trylčová Radka Mgr. 42 ODS ODS radní PK pro oblast život. prostředí a zemědělství Plzeň
14 Sedláček Michal Mgr. MFA 50 ODS ODS diplomat Klatovy
15 Mádr Zdeněk Ing. 59 ODS ODS místostarosta Městského obvodu Plzeň 4 Plzeň
16 Říha Hynek Mgr. 47 ODS ODS starosta města Poběžovice Poběžovice
17 Sobotková Marcela Mgr. 55 ODS ODS učitelka na základní škole Hrádek
18 Jindra Jiří Ing. 51 ODS Soukromníci živnostník, IT technik Plzeň
19 Fornouz Petr Mgr. 49 ODS ODS ředitel základní školy Přeštice
20 Krejsová Marcela JUDr. 59 ODS ODS 1. náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje Plzeň

 

Řád národa - Vlastenecká unie

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Páníková Vlčková Lucie 37 ŘN - VU ŘN - VU podnikatelka Plzeň
2 Kubín Marek 48 ŘN - VU ŘN - VU elektromechanik Plzeň
3 Havlová Alena Ing. 55 ŘN - VU ŘN - VU obchodní manažerka Klatovy
4 Hrubá Hana Mgr. 69 ŘN - VU ŘN - VU důchodkyně Plzeň
5 Vlach Roman 42 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Mirošov
6 Zborník Tomáš Ing. 41 ŘN - VU ŘN - VU projektový manažer Město Touškov
7 Šabatková Věra 50 ŘN - VU ŘN - VU invalidní důchodkyně Janovice nad Úhlavou
8 Čihák Václav 33 ŘN - VU ŘN - VU řidič Chvaleč
9 Mottl Luboš 50 ŘN - VU ŘN - VU prodavač Plzeň
10 Hauer Miroslav 57 ŘN - VU ŘN - VU technik Zbiroh
11 Shadow Monika 46 ŘN - VU ŘN - VU plavčice Dolní Bělá
12 Zeman Radek 40 ŘN - VU ŘN - VU řezník Vysoká Libyně
13 Radová Ilona 62 ŘN - VU ŘN - VU důchodkyně Karlovy Vary
14 Slavíček Václav 52 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Plzeň
15 Tomanová Eva 46 ŘN - VU ŘN - VU invalidní důchodkyně Klatovy
16 Kurc Jiří Bc. 27 ŘN - VU ŘN - VU dělník Sušice
17 Vlachová Petra 42 ŘN - VU ŘN - VU učitelka Mirošov
18 Hrubý Vladimír Ing. 74 ŘN - VU ŘN - VU důchodce Plzeň
19 Cervan David Ing. Ph.D. 47 ŘN - VU ŘN - VU učitel Nové Sedlo
20 Petr Jiří 38 ŘN - VU ŘN - VU podnikatel Sokolov

 

CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kubín Jan Ing. 53 CESTA CESTA podnikatel Praha
2 Spilková Jana Patricie 41 CESTA BEZPP obchodní zástupce Plzeň
3 Koucký Kryštof 32 CESTA BEZPP svobodné povolání Beroun
4 Luňák Ota 65 CESTA BEZPP OSVČ, důchodce Praha

 

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Chovanec Milan 47 ČSSD ČSSD ministr vnitra ČR Plzeň
2 Votava Václav Ing. 61 ČSSD ČSSD poslanec Parlamentu ČR Stříbro
3 Jakubčík Igor Mgr. 50 ČSSD ČSSD poslanec Parlamentu ČR Klatovy
4 Heřmanová Jitka Ing. 54 ČSSD ČSSD daňový poradce Domažlice
5 Opl Jan Mgr. 33 ČSSD ČSSD místostarosta obce Tlučná Tlučná
6 Šiftová Ivana 53 ČSSD ČSSD úřednice Přeštice
7 Plíšková Romana 47 ČSSD ČSSD manažerka Litohlavy
8 Zrůbek Karel Mgr. 54 ČSSD ČSSD OSVČ Horažďovice
9 Herinková Eva Bc. 52 ČSSD ČSSD náměstkyně primátora města Plzně Plzeň
10 Šobr Jaroslav Mgr. 57 ČSSD ČSSD učitel Staňkov
11 Černý Michal Mgr. 41 ČSSD ČSSD starosta obce Volduchy Volduchy
12 Vaňková Božena 49 ČSSD ČSSD ředitelka MKS Tachov Tachov
13 Vaníková Dana 56 ČSSD ČSSD administrativní pracovnice Nezvěstice
14 Skalníková Andrea Ing. 40 ČSSD ČSSD referentka PK Kralovice
15 Chalupný Michal Bc. 48 ČSSD ČSSD starosta MO Plzeň 4 Plzeň
16 Řezníčková Zdeňka Mgr. 57 ČSSD ČSSD ředitelka muzea Sušice
17 Straka Jan Mgr. 28 ČSSD ČSSD místostarosta města Tachov Tachov
18 Horník Jiří Mgr. 39 ČSSD ČSSD ředitel domova důchodců Vejprnice
19 Hofrajter Pavel Bc. 24 ČSSD ČSSD student VŠ, učitel Blovice
20 Janda Jan 43 ČSSD ČSSD bankovní úředník Kdyně

 

Radostné Česko

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Novotná Klára 24 OSVČ Chlum
2 Ježková Tereza 37 OSVČ Plzeň

 

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Opltová Michaela Ing. 31 STAN STAN starostka obce Kozolupy, členka Rady SMO, ekonomka Kozolupy
2 Mach Miroslav Ing. 50 STAN BEZPP starosta města Domažlice, místopředseda SMOPK Domažlice
3 Dokoupil Jaroslav doc. PaedDr. Ph.D. 58 STAN BEZPP vysokoškol. pedagog katedry geografie, člen VR FEK Úlice
4 Čížek Pavel Ing. 53 STAN STAN náměstek hejtmana pro obl. dopravy, býv. starosta Spálené Poříčí
5 Princ Pavel Mgr. 49 STAN BEZPP starosta městyse Kolinec, učitel, soukr. zemědělec Kolinec
6 Lukeš Karel Bc. 37 STAN BEZPP starosta města Stříbro, předs. Sport. sdruž. Tach. Stříbro
7 Picka Libor Ing. 53 STAN BEZPP starosta města Bělá nad Radbuzou, předs. Euroreg. Bělá nad Radbuzou
8 Sitta Jindřich MUDr. 62 STAN BEZPP chirurg, voják, bývalý velitel 6. polní nem. AČR Plzeň
9 Končel František 63 STAN BEZPP starosta města Mýto Mýto
10 Myslivec Petr Ing. 48 STAN BEZPP starosta města Bor, předseda Mikroregionu Borsko Bor
11 Sýkora Marek Bc. 41 STAN BEZPP odborný konzultant, bývalý starosta města Dobřany Dobřany
12 Vavřička Jan Ing. 61 STAN BEZPP starosta obce Pačejov, skautský vedoucí Pačejov
13 Rusek Milan Ing. 42 STAN BEZPP podnikatel v oblasti IT, býv.starosta města Zbiroh Zbiroh
14 Bostl Jan Ing. 42 STAN STAN starosta obce Kvíčovice, IT specialista Kvíčovice
15 Dezort Martin Ing. 43 STAN BEZPP region. manažer vzdělávání pro veřejnou správu ČR Plzeň
16 Horák Alexandr Mgr. Bc. 45 STAN BEZPP starosta města Staňkov, právník Staňkov
17 Lukáč Radek 51 STAN BEZPP starosta obce Heřmanova Huť Heřmanova Huť
18 Sommer Josef Ing. 58 STAN STAN starosta obce Bolešiny, specialista v oboru zeměd. Bolešiny
19 Němečková Martina Mgr. 49 STAN BEZPP starostka města Planá Planá

 

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Valenta Jiří PhDr.Ing.Mgr.et Mgr. 51 KSČM KSČM poslanec Parlamentu České republiky Plzeň
2 Šidlo Karel Ing. 59 KSČM KSČM poslanec Parlamentu České republiky Bezděkov
3 Hemzáčková Hana Mgr. 32 KSČM BEZPP asistentka poslance Starý Plzenec
4 Švarcbek Josef RSDr. 62 KSČM KSČM velitel zásahové jednotky Sboru dobrovol. hasičů Planá
5 Porvich Lubomír Ing. 55 KSČM KSČM zemědělský technik Horšovský Týn
6 Chýnovský Zdeněk 53 KSČM KSČM zaměstnanec městského úřadu Horní Bříza
7 Hejlová Jitka 53 KSČM KSČM administrativní pracovnice Hrádek
8 Sácký Vladimír 55 KSČM KSČM asistent poslance Vejprnice
9 Sítková Zdeňka 61 KSČM KSČM zdravotní sestra Planá
10 Bozděch Jan Ing. et Ing. Ph.D. 31 KSČM BEZPP starosta městyse Klenčí pod Čerchovem Klenčí pod Čerchovem
11 Šefl Josef 59 KSČM KSČM vodohospodář Dobřany
12 Rejfek Jan RSDr. 64 KSČM KSČM referent Dešenice
13 Štekl Václav Ing. 41 KSČM KSČM předseda Kontrolního výboru Zastupitelstva PK Plzeň
14 Beneš Jan 31 KSČM KSČM projektant Ledce
15 Blažek Pavel Ing. 67 KSČM KSČM jednatel Šťáhlavy
16 Pflugová Růžičková Radmila MUDr. 62 KSČM KSČM lékařka Ždánov
17 Kvasnička Eduard 57 KSČM KSČM daňový poradce Kladruby
18 Merhoutová Hana 60 KSČM KSČM operátorka výroby Líně
19 Vild Miroslav 65 KSČM KSČM místostarosta obce Holoubkov Holoubkov
20 Žáček Petr Ing. 55 KSČM KSČM technik Kdyně

 

Strana zelených

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Trnka Jan doc. MUDr. Ph.D., M.Phil. 39 Zelení Zelení lékař, vědec, VŠ pedagog Praha
2 Kylišová Jitka Bc. 44 Zelení Zelení sociální pracovnice Plzeň
3 Kurc Jakub Bc. 27 Zelení Zelení student ZČU Nepomuk
4 Štěrbová Svatava Mgr. 46 Zelení Zelení starostka města Kladruby Kladruby
5 Hirt Tomáš Mgr. Ph.D. 42 Zelení Zelení VŠ pedagog, družstevní kavárník Dolany
6 Hronková Radka Bc. 37 Zelení Zelení jednatelka kabelové televize Nepomuk Nepomuk
7 Černík Roman MgA. Mgr. 53 Zelení Zelení VŠ pedagog, ředitel kulturního centra Ves Touškov
8 Popp Tomáš 38 Zelení BEZPP kuchař Plzeň
9 Konečný Jiří Ing. 40 Zelení Zelení lektor teambuildingů a kouč Plzeň
10 Toušek Ladislav Mgr. Ph.D. 39 Zelení Zelení VŠ pedagog a vědecký pracovník Plzeň
11 Hemrová Lucie Mgr. Ph.D. 34 Zelení Zelení vědecká pracovnice AV ČR Plzeň
12 Šimon Petr Mgr. 40 Zelení Zelení kulturní manažer, učitel Plzeň
13 Neužil Jaroslav Ing. 70 Zelení BEZPP OSVČ průvodce - šetrná turistika Prachatice
14 Kykal Csöszová Alena Ing. 26 Zelení Zelení materiálový inženýr Plzeň
15 Požárek Václav Ing. 43 Zelení Zelení ředitel IT projektů Sušice
16 Valeš Jan Ing. 38 Zelení Zelení strojvedoucí Klatovy
17 Polášková Iva 61 Zelení Zelení důchodce Bor
18 Cina Jan 28 Zelení Zelení velitel profesionálních hasičů Kasejovice
19 Mertl Jiří Mgr. Ph.D. 31 Zelení Zelení vědecko-výzkumný pracovník ZČU Plzeň
20 Kroupa Pavel PhDr. 39 Zelení Zelení místostarosta města Nepomuk Nepomuk

 

ROZUMNÍ - stop migraci a diktátu EU - peníze našim občanům, důchodcům, dětem, zdravotně postiženým...

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hodina Aleš Ing. 44 Rozumní BEZPP ředitel Mezinárodního institutu pro rodinu a dítě Starý Plzenec
2 Sedláček Jan Bc. 22 Rozumní ND živnostník, studující Rokycany
3 Anderle Jiří 47 Rozumní DSZ elektromech. a energetik, zastup.městysu,předs.DSZ Klenčí pod Čerchovem
4 Dolívková Jitka Mgr. 53 Rozumní BEZPP učitelka MŠ Horažďovice
5 Sladký Jan 63 Rozumní DSZ soukromý podnikatel, předseda z.s., místopředs.DSZ Domažlice
6 Kocman Petr Ing. 57 Rozumní BEZPP elektroinženýr Sušice
7 Schröpferová Blanka 40 Rozumní DSZ ředitelka útulku pro staré a týrané koně S.O.S. Mířkov
8 Peksa Zdeněk 58 Rozumní BEZPP živnostník Klatovy
9 Barboříková Kristina 38 Rozumní DSZ ošetřovatelka - pracovnice v sociálních službách Horažďovice
10 Figura Martin 45 Rozumní Rozumní logistik Tachov
11 Taubenhanslová Marcela 43 Rozumní DSZ konstruktérka, vedoucí prodejny Hlohová
12 Šteffl Miroslav 65 Rozumní ND strojař Poděvousy
13 Sedláček Vladimír 29 Rozumní ND provozář na hradě Rabí
14 Součková Jaroslava Ing. 51 Rozumní DSZ ekonomka, 1. místostarostka obce Pařezov
15 Voborník Zdeněk 45 Rozumní ND dělník Strašice
16 Mleziva Petr Ing. 54 Rozumní DSZ zootechnik, zastupitel obce Chodov
17 Klečková Libuše 63 Rozumní Rozumní důchodkyně Horažďovice
18 Pitule Luboš 48 Rozumní BEZPP podnikatel Klatovy
19 Kostková Anna 60 Rozumní ND živnostník Rokycany
20 Kylián Zdeněk Bc. 48 Rozumní DSZ zámečník Plzeň

 

Strana svobodných občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Brčková Lenka Ing. 43 Svobodní Svobodní ekonom na biofarmě, lektor německého jazyka Plzeň
2 Pešík Jiří Ing. et Ing. 29 Svobodní Svobodní datový analytik, zastupitel města Manětín Manětín
3 Kaucký Oldřich Bc. 35 Svobodní Svobodní programátor Plzeň
4 Markvartová Eva Mgr. 54 Svobodní BEZPP učitelka, zástupkyně ředitelky ZŠ, zastupitelka MO Plzeň
5 Stáhlich Rudolf Ing. 65 Svobodní Svobodní šéfredaktor Drahoňův Újezd
6 Albrecht Milan Ing. 33 Svobodní Svobodní specialista v energetice Plzeň
7 Prchal Tomáš Mgr. 55 Svobodní Svobodní učitel Přimda
8 Šrámek Ivan Ing. 49 Svobodní Svobodní lektor Sluhy
9 Kutka Pavel Ing. 57 Svobodní Svobodní systémový analytik IT Přeštice
10 Pokorný Jan MVDr. 40 Svobodní Svobodní veterinární lékař Starvet, ZOO Plzeň Plzeň
11 Tričler Jiří 51 Svobodní Svobodní OSVČ - obchodník Nadryby
12 Steinhauserová Irena Ing. Mgr. 56 Svobodní Svobodní konzultantka domácího vzdělávání Strmilov
13 Praveček Lukáš 35 Svobodní Svobodní dispečer výroby, koordinátor projektů Tachov
14 Ptáček Jan Jakub 38 Svobodní Svobodní konzultant v nákladní přepravě, učitel autoškoly Plzeň
15 Skybová Eva 44 Svobodní BEZPP správce skladu Plzeň
16 Miškolci Michal 32 Svobodní Svobodní obchodní zástupce, odborný konzultant Plzeň
17 Skála Martin Ing. 38 Svobodní Svobodní web designer, fotograf Plzeň
18 Dušek Václav Ing. 30 Svobodní Svobodní vývojář testovacích aplikací v IT, člen výboru ZPK Vochov
19 Rýglová Kateřina Ing. 25 Svobodní Svobodní ekonomka v pivovarnictví Vochov
20 Hladký Kristián Dominik Bc. 24 Svobodní Svobodní inženýr kvality Nýřany

 

Blok proti islamizaci - Obrana domova

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Nováček Radek 50 BPI BPI místopředseda BPI Praha
2 Berka Aleš 55 BPI BEZPP sanitář Plzeň
3 Mottl Martin 47 BPI BEZPP obchodník Zdice
4 Klinger Václav 46 BPI BEZPP kontrolor Plzeň
5 Kőltőová Ladislava 50 BPI BEZPP pečovatelka seniorů Janovice nad Úhlavou
6 Soutner Ladislav 30 BPI BEZPP vedoucí operátor Kaznějov
7 Parihuzičová Miluše 49 BPI BEZPP kuchařka Sokolov
8 Zýka Josef 48 BPI ČS zastupitel obce Letkov
9 Kotrčová Magdalena 37 BPI BEZPP mateřská dovolená Medonosy
10 Šťahlavský Jindřich 50 BPI BEZPP invalidní důchodce Plzeň
11 Foubík Lubomír 37 BPI BEZPP ošetřovatel Plzeň
12 Laštovička Václav 30 BPI BEZPP servisní technik Horní Bříza
13 Parihuzič Miroslav 62 BPI BEZPP důchodce Sokolov
14 Hosnédlová Jitka 72 BPI BEZPP OSVČ - důchodce Olešná
15 Kvasničková Věra 54 BPI BEZPP šička Luby

 

Občanská demokratická aliance

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vostracký Zdeněk prof. Ing. DrSc. 76 ODA BEZPP emeritní rektor ZČU Plzeň, pracovník FEL ZČU Plzeň
2 Šmíd Otakar 45 ODA ODA ředitel firmy Kralupy nad Vltavou
3 Prokopová Karolína Mgr. 43 ODA PRO ZS učitelka na ZŠ, trenérka TJ Sokol SG Petřín Plzeň
4 Průchová Miroslava MUDr. 55 ODA PRO ZS lékařka, plastický chirurg Rokycany
5 Tolar Jaroslav Mgr. 41 ODA PRO ZS zástupce ředitele ZŠ Blovice, předseda TK SOKOL Blovice
6 Peroutka Jaroslav Ing. 62 ODA ODA konzultant IT řešení Horní Bříza
7 Šlechta Marek Mgr. 48 ODA PRO ZS sportovní ředitel a zřizovatel stř. školy v Plzni Železná Ruda
8 Maule Petr PhDr. Mgr. MBA 27 ODA ODA právník ve státní správě, pracovník VŠE Praha Plzeň
9 Krystl Tomáš MUDr. 53 ODA PRO ZS lékař, diabetolog, hudebník Letkov
10 Vaigl Pavel 41 ODA BEZPP trenér TJ Jiskra Domažlice, ligový fotbalista Plzeň
11 Pavlíčková Věra MUDr. 60 ODA PRO ZS lékařka, chirurg, zakladatelka žen. hokeje v Plzni Plzeň
12 Šour Pavel 34 ODA PRO ZS profesionální boxer, čtyřnás. mistr ČR, reprezent. Plzeň
13 Šmídlová Václava 45 ODA PRO ZS předs. Komise mlád. Svazu národní házené, trenérka Plzeň
14 Jelínek Vlastimil 55 ODA BEZPP strojvůdce, předseda Cechu strojvůdců ČR Plzeň
15 Sládková Lenka Mgr. 31 ODA PRO ZS učitelka na ZŠ, trenérka karate Ledce
16 Mifek Vojtěch 34 ODA PRO ZS fotbalista, OSVČ ve stavebnictví Klenčí pod Čerchovem
17 Topinková Petra 44 ODA ODA kuchařka, bývalá atletka Rokycany
18 Zemanová Veronika Bc. 28 ODA PRO ZS učitelka v MŠ Kralovice Kralovice
19 Burešová Lucie Ing. 27 ODA PRO ZS elektroinženýrka, reprezentantka ČR florbal Plzeň
20 Mauleová Naděžda Ing. MBA 50 ODA BEZPP ředitelka střední školy Plzeň Plzeň

 

Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Bartoň Lukáš Ing. Ph.D. 36 Piráti Piráti Konstruktér, vědecký pracovník Plzeň
2 Koča Bohumil Mgr. 46 Piráti BEZPP Místostarosta města Stod, podnikatel Stod
3 Machová Vendula Mgr. 30 Piráti Piráti Sociální pracovnice Tachov
4 Rezek Jiří Ing. Ph.D. 34 Piráti Piráti Fyzik, vědecký pracovník Plzeň
5 Kopač Petr Ing. 29 Piráti BEZPP Datový inženýr Benešov nad Ploučnicí
6 Vileta Petr 61 Piráti Piráti Živnostník, programátor Plzeň
7 Jakl Aleš Ing. 38 Piráti Piráti Lesník, řidič Tachov
8 Daňková Magdaléna Mgr. 35 Piráti Piráti Učitelka Plzeň
9 Haviar Stanislav RNDr. Ph.D. 31 Piráti BEZPP Fyzik, vědecký pracovník Klatovy
10 Krutina Viktor Ing. 39 Piráti Piráti Projektant Domažlice
11 Kašík Pavel 39 Piráti Piráti Kvalitář Neurazy
12 Bouček Václav Ing. 31 Piráti Piráti Programátor Dobřany
13 Bohuslav Petr 28 Piráti Piráti Technik jaderných zařízení Stříbro
14 Šrámek Pavel 26 Piráti Piráti Podnikatel Plzeň
15 Škába Ondřej 33 Piráti Piráti Servisní technik Klatovy
16 Huml Michal Ing. 28 Piráti Piráti Stavař Hrádek
17 Hutter Jan Bc. 35 Piráti Piráti Technolog Plzeň
18 Krejčí Radek 25 Piráti Piráti Administrativní pracovník Plzeň
19 Vápeník Vladimír 56 Piráti Piráti Obchodník Plzeň
20 Šoukal Adam Mgr. 32 Piráti BEZPP Vedoucí právního oddělení Plzeň

 

OBČANÉ 2011-SPRAVEDLNOST PRO LIDI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Franz Jiří 63 OBČANÉ 2011 OBČANÉ 2011 OSVČ Plzeň
2 Grenar Marcel Ing. 59 OBČANÉ 2011 OBČANÉ 2011 OSVČ Plzeň
3 Lavička Jiří Mgr. 42 OBČANÉ 2011 BEZPP obchodní právník Plzeň
4 Vrabcová Alice 52 OBČANÉ 2011 OBČANÉ 2011 pokladní Plzeň
5 Kresl Radek MUDr. 48 OBČANÉ 2011 BEZPP lékař Plzeň
6 Zíka Vladimír 48 OBČANÉ 2011 BEZPP OSVČ Starý Plzenec
7 Šangriková Jaroslava 49 OBČANÉ 2011 BEZPP kontrolorka kvality Plzeň
8 Suchánek Petr 55 OBČANÉ 2011 OBČANÉ 2011 mechanik MaR Plzeň

 

Referendum o Evropské unii

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vais Martin 46 Referendum o EU Referendum o EU podnikatel Příbram
2 Šmrha Pavel Dr. Ing. 60 Referendum o EU BEZPP vědecko-výzkumný pracovník, konzultant Příšov
3 Pop Jan Bc. 46 Referendum o EU BEZPP energetik Dolní Lukavice
4 Pechanec Jan 35 Referendum o EU BEZPP obchodní inženýr Libchavy
5 Goldschmid Richard 47 Referendum o EU BEZPP vedoucí vyfukovacího lisu Úlice
6 Fleissig Daniel MUDr. 42 Referendum o EU BEZPP terapeut tradiční čínské medicíny Všeruby
7 Janda Karel Ing. 40 Referendum o EU BEZPP dispečer v energetice Kdyně
8 Birošová Helena 57 Referendum o EU BEZPP živnostnice Měčín
9 Němeček Jaroslav 57 Referendum o EU BEZPP živnostník Dobřany
10 Frauknecht Karel 57 Referendum o EU BEZPP hasič Jílové u Prahy
11 Karel Jindřich 37 Referendum o EU BEZPP živnostník Plzeň
12 Dřímal David 21 Referendum o EU BEZPP automechanik Jívoví
13 Kaman Tomáš 21 Referendum o EU BEZPP automechanik Vídeň
14 Fischer Tomáš 26 Referendum o EU BEZPP nákupčí Lesní Hluboké
15 Haráková Denisa 25 Referendum o EU BEZPP asistentka Zastávka
16 Rychlíková Martina 24 Referendum o EU BEZPP obchodnice Velešovice
17 Vavřín Jan 26 Referendum o EU BEZPP podnikatel Mokrá-Horákov
18 Bárta Pavel 23 Referendum o EU BEZPP kontrolor Bystřice nad Pernštejnem
19 Brunerová Eva 27 Referendum o EU BEZPP vizážistka Plzeň
20 Štrubinský Jindřich 27 Referendum o EU BEZPP manažer Zastávka

 

TOP 09

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Ženíšek Marek PhDr. Ph.D. 38 TOP 09 TOP 09 poslanec PSP ČR Plzeň
2 Suchý Petr Mgr. 38 TOP 09 TOP 09 ředitel IT firmy Plzeň
3 Jehličková Ilona Mgr. 53 TOP 09 TOP 09 zástupkyně ředitele 20. ZŠ v Plzni Plzeň
4 Naxera Karel Mgr. 45 TOP 09 TOP 09 starosta města Přeštice Přeštice
5 Klíma David Bc. 42 TOP 09 TOP 09 vedoucí technického oddělení, Typos Plzeň Chudenice
6 Nový Miloš Ing. et Ing. 57 TOP 09 TOP 09 vysokoškolský učitel, emeritní děkan FEK ZČU Plzeň
7 Šůmová Alena Mgr. 54 TOP 09 TOP 09 učitelka základní školy Horní Bříza
8 Pikner Richard MUDr. Ph.D. 45 TOP 09 TOP 09 primář Klatovské nemocnice, odborný asistent LF UK Chválenice
9 Vozobule Michal Mgr. 36 TOP 09 TOP 09 učitel, zastupitel města Plzně Plzeň
10 Petříčková Jana Bc. 48 TOP 09 TOP 09 manažerka Hrádek
11 Fluxa Jan PhDr. 37 TOP 09 TOP 09 místostarosta Městského obvodu Plzeň 2 - Slovany Plzeň
12 Bučoková Markéta Bc. 46 TOP 09 TOP 09 tisková mluvčí Horažďovice
13 Kodeda Oldřich Ing. arch. 58 TOP 09 architekt Plzeň
14 Janoušek Aleš Mgr. 41 TOP 09 TOP 09 ředitel Gymnázia Luďka Pika v Plzni Plzeň
15 Škarda Radoslav Mgr. 38 TOP 09 TOP 09 místostarosta Městského obvodu Plzeň 3 Plzeň
16 Matějka Miroslav Ing. 50 TOP 09 KAN ekonom Plzeň
17 Junek Petr Bc. 38 TOP 09 TOP 09 produkční Plzeň
18 Ženíšek Ondřej Mgr. 40 TOP 09 TOP 09 prezident Francouzské aliance v Plzni, radní MO Plzeň
19 Matějčková Zezulová Iva Mgr. 50 TOP 09 KONS klinická psycholožka Tachov
20 Fojtíček Martin Mgr. et Mgr. 46 TOP 09 BEZPP koordinátor reformy psychiatrie pro Plzeňský kraj Plzeň

 

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Šlechtová Karla Ing. 40 ANO BEZPP ministryně MMR Holubice
2 Volný Jan Ing. 58 ANO ANO poslanec PSP ČR Chodová Planá
3 Rutová Miloslava Mgr. 69 ANO ANO poslanec PSP ČR Plzeň
4 Kořanová Barbora Mgr. 32 ANO ANO podnikatelka - design interiérů Plzeň
5 Farhan Kamal MUDr. 48 ANO ANO náměstek ministra zdravotnictví Plzeň
6 Šrámek Pavel Ing. MBA 52 ANO ANO poslanec PSP ČR a farmář Plzeň
7 Vacek Gustav Ing. 57 ANO ANO podnikatel - pojišťovací specialista Klabava
8 Filipčík Karel Mgr. 41 ANO ANO marketingový manažer Vejprnice
9 Strolený Pavel 43 ANO ANO ekonom Klatovy
10 Masopustová Miroslava Ing. 62 ANO ANO podnikatel v oblasti investic a realit Chválenice
11 Šefl Kamil František Mgr. Bc. 50 ANO ANO místostarosta Holýšov
12 Dufka Jiří Ing. 56 ANO ANO soukromý rolník a starosta obce Chodský Újezd
13 Hlaváč Zdeněk Ing. 48 ANO ANO vrchní ministerský rada Nalžovské Hory
14 Záhoř Martin 44 ANO ANO místostarosta města Stříbra Stříbro
15 Michálek Václav Mgr. 53 ANO ANO asistent poslance PSP ČR Plzeň
16 Rada Bohuslav Ing. 67 ANO ANO předseda kontrolního výboru Plzeň 2 - Slovany Plzeň
17 Zach Ota 22 ANO ANO soukromý zemědělec Plzeň
18 Málek Petr 44 ANO ANO starosta města Kašperské Hory Kašperské Hory
19 Sokol František Ing. MBA 62 ANO ANO manažer obchodního úseku Plzeň
20 Irlbeková Miroslava Ing. Bc. 45 ANO ANO učitelka MŠ Nýrsko

 

Sdružení pro republiku - Republikánská strana Československa Miroslava Sládka

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Neuman Petr 48 SPRRSČ M.Sládka BEZPP podnikatel Plasy
2 Majer Miroslav 48 SPRRSČ M.Sládka BEZPP podnikatel Úherce
3 Pittner Petr 50 SPRRSČ M.Sládka BEZPP zaměstnanec DPM Plzeň Plzeň
4 Vítovcová Věra 44 SPRRSČ M.Sládka BEZPP testovací technik Plzeň
5 Beneš Emanuel 26 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka bezpečnostní služba Plzeň
6 Vodrážka Jan 23 SPRRSČ M.Sládka BEZPP operátor Výrov
7 Kadlecová Renata 41 SPRRSČ M.Sládka BEZPP mateřská dovolená Kladruby
8 Baňas Miroslav 34 SPRRSČ M.Sládka BEZPP dělník Mariánské Lázně
9 Pfeffer Radek 34 SPRRSČ M.Sládka SPRRSČ M.Sládka operátor výroby Vimperk
10 Pompa Rudolf 33 SPRRSČ M.Sládka BEZPP OSVČ Sokolov
11 Smrčka Petr 28 SPRRSČ M.Sládka BEZPP dělník Dolní Rychnov
12 Potěšil Jaroslav 50 SPRRSČ M.Sládka BEZPP dělník Citice

 

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Antoš Stanislav Bc. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Domažlice Domažlice
2 Šec Stanislav Ing. 34 KDU-ČSL KDU-ČSL programátor Plzeň
3 Bartošová Ivana Mgr. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL náměstkyně hejtmana Plzeň
4 Náhlík Petr Ing. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL náměstek primátora města Plzně Plzeň
5 Průchová Alena Mgr. 61 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitelka MŠ Horažďovice
6 Lodr Jiří Ing. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel Diecézní charity Plzeň Plzeň
7 Vaněk Pavel MUDr. 63 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař - primář Léčebné lázně Konstantinovy Lázně Konstantinovy Lázně
8 Kutil Josef Ing. 59 KDU-ČSL BEZPP starosta obce Hrádek u Sušice Hrádek
9 Orel Jaroslav Mgr. 65 KDU-ČSL KDU-ČSL odborný konzultant Praha
10 Basl Jiří Ing. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL projektant Chválenice
11 Bílek Roman Ing. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí oddělení hospodářské správy ÚZSVM Rokycany
12 Svejkovský Jiří Ing. 55 KDU-ČSL KDU-ČSL soukromý podnikatel Nýrsko
13 Dušička Tomáš Ing. 51 KDU-ČSL KDU-ČSL plemenářský inspektor Plasy
14 Janouškovec Pavel Mgr. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel Městské charity Plzeň Plzeň
15 Kopecký František 51 KDU-ČSL BEZPP starosta obce Luženičky Luženičky
16 Pavlas Petr Mgr. Ph.D. 30 KDU-ČSL KDU-ČSL VŠ pedagog, výzkumník Akademie věd ČR Klatovy
17 Cudlman Miroslav Ing. 59 KDU-ČSL BEZPP starosta MO Plzeň 9 - Malesice Plzeň
18 Krňoul Štěpán Mgr. 33 KDU-ČSL KDU-ČSL učitel, zastupitel MO Plzeň 1 Plzeň
19 Koderová Marie Ing. 62 KDU-ČSL KDU-ČSL starostka obce Dražeň Dražeň
20 Roithová Zuzana MUDr. MBA 64 KDU-ČSL KDU-ČSL lékařka, politička Dvory nad Lužnicí

 

Česká strana národně sociální

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Tichý Jaroslav Ing. 67 ČSNS BEZPP 1. místopředseda ANS pro vystoupení z EU a z NATO Velké Přítočno
2 Kovářová Silvie MUDr. 42 ČSNS BEZPP zubní lékařka Plasy
3 Švácha Luděk 44 ČSNS ČSNS úředník Plzeň
4 Krátký Antonín 34 ČSNS ČSNS pracovník v sociálních službách Hartmanice
5 Varga Jiří Bc. 35 ČSNS ČSNS projektant elektro Sokolov
6 Neklanová Antonie MUDr. 70 ČSNS BEZPP lékařka Plasy
7 Bezák Jiří 57 ČSNS BEZPP koordinátor ANS pro vystoupení z EU a z NATO Mariánské Lázně

 

REALISTÉ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kunová Jaroslava Ing. 67 REAL REAL předsedkyně Asociace nemocnic České republiky Štěnovice
2 Dušková Linda Mgr. 27 REAL REAL právnička Rokycany
3 Netolický Pavel Mgr. 36 REAL REAL analytik Plzeň
4 Vlček Jiří Bc. MBA 54 REAL REAL podnikatel Sušice
5 Kůs Libor Bc. 23 REAL REAL student politologie Domažlice
6 Hrubý Jiří Ing. 58 REAL BEZPP projektant Starý Plzenec
7 Ticháček Ondřej Bc. 23 REAL BEZPP student mezinárodních vztahů Nevolice
8 Průha Jan Ing. 45 REAL REAL technik Břasy
9 Čechura Richard Ing. 27 REAL BEZPP technik Rokycany
10 Vítovec Václav Mgr. 37 REAL BEZPP právník Plzeň
11 Mottlová Štěpánka 50 REAL BEZPP podnikatelka Starý Plzenec
12 Košan Martin 40 REAL BEZPP podnikatel Plzeň
13 Elšlégrová Ivana 50 REAL BEZPP státní zaměstnanec Volduchy
14 Jelínková Lenka 50 REAL BEZPP dělnice Kašperské Hory
15 Beková Věra 66 REAL BEZPP důchodkyně Štěnovice
16 Košler Jiří 61 REAL BEZPP vodohospodář Bezvěrov
17 Růžičková Lenka 35 REAL BEZPP referentka správy nemovitostí Dobřany
18 Šešulka Pavel 41 REAL BEZPP řidič Horní Bříza
19 Dušková Petra 41 REAL BEZPP obchodní manažerka Plzeň
20 Košan Milan 63 REAL BEZPP manažer Všenice

 

SPORTOVCI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pulpit Martin Mgr. 50 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Praha
2 Kejř Ondřej 34 SPORTOVCI BEZPP hokejbalový trenér Plzeň
3 Vítovec Václav Ing. MBA 63 SPORTOVCI BEZPP trenér triatlonu Plzeň
4 Velíšková Martina 46 SPORTOVCI BEZPP trenérka gymnastiky Plzeň
5 Strejček Libor 33 SPORTOVCI BEZPP florbalový trenér Plzeň
6 Rada Karel 46 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Olomouc
7 Vodrážka Radek 45 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Plzeň
8 Raboň František 57 SPORTOVCI BEZPP cyklistický trenér Druztová
9 Kostadinov Alipi 62 SPORTOVCI BEZPP cyklistický trenér Plzeň
10 Michálek Zdeněk 70 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Plzeň
11 Smíšek Petr 39 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Vejprnice
12 Šetlík Martin 48 SPORTOVCI BEZPP trenér házené Starý Plzenec
13 Bartoníček Antonín 68 SPORTOVCI BEZPP cyklistický trenér Plzeň
14 Zwiefelhofer Vlastimil 64 SPORTOVCI BEZPP atletický trenér Klatovy
15 Jindra Aleš 44 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Štěnovice
16 Knakal Petr 34 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Plzeň
17 Ticháček Martin 35 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Domažlice
18 Vágner Robert 43 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Plzeň
19 Purkart Stanislav 47 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Zbůch
20 Knakal Martin 33 SPORTOVCI BEZPP fotbalový trenér Zruč-Senec

 

Dělnická strana sociální spravedlnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Štěpánek Jiří Mgr. 45 DSSS DSSS výkonný místopředseda DSSS Plzeň
2 Kratochvíl Zbyněk 41 DSSS DSSS administrátor Plzeň
3 Terčová Lucie 32 DSSS NÁR.SOC. obchodnice Litvínov
4 Bednář Jan 41 DSSS DSSS živnostník Plzeň
5 Weinfurter Jiří 40 DSSS DSSS vedoucí technik Klatovy
6 Chmelík Pavel 52 DSSS DSSS řidič MKD Nový Kramolín
7 Šponar Václav 67 DSSS NÁR.SOC. hasič Ústí nad Labem
8 Čermáková Aneta Bc. 23 DSSS DSSS státní zaměstnanec Nýřany
9 Čermák Pavel 53 DSSS DSSS živnostník Nýřany
10 Chlumecká Věra 26 DSSS DSSS personalistka Plzeň
11 Holubová Tereza 29 DSSS NÁR.SOC. prodavačka Ústí nad Labem
12 Šutý Ferdinand 44 DSSS DSSS číšník - sommeliér Sušice
13 Hepner Roman 41 DSSS DSSS zámečník Bor
14 Muhr Martin 46 DSSS DSSS dělník Plzeň
15 Bernášek František 40 DSSS DSSS montážní dělník Plzeň
16 Vítek Josef 59 DSSS DSSS technik Nalžovské Hory
17 Bičánek Rudolf 38 DSSS BEZPP trenér fitness Plzeň
18 Růžička Marek 26 DSSS BEZPP supervisor Kyšice
19 Šimurda Tomáš 31 DSSS DSSS živnostník Bor
20 Pavel Zdeněk 48 DSSS BEZPP živnostník Břasy

 

Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Levová Jana 40 SPD SPD jednatelka společnosti, zastupit. Plzeňského kraje Plzeň
2 Kleisner Miroslav 33 SPD SPD jednatel společnosti Holýšov
3 Maštalíř Zdeněk Ing. 49 SPD SPD technolog Město Touškov
4 Bezucha Pavel 53 SPD SPD prodejce loveckých potřeb, zbraní a střeliva Plzeň
5 Pošarová Marie Ing. 37 SPD SPD finanční analytička Měčín
6 Obdržálek Milan Ing. 50 SPD SPD pracovník v kovovýrobě, fotograf Domažlice
7 Huml Petr 45 SPD SPD zámečník Rokycany
8 Impseil Daniel 22 SPD SPD učitel Dobřany
9 Sekmilerová Drahuše 61 SPD SPD jednatelka společnosti Nýřany
10 Gerneš David 26 SPD SPD řidič Halže
11 Parajňáková Jana Mgr. 48 SPD SPD učitelka Klatovy
12 Dvořáková Adéla 33 SPD SPD sanitářka Plzeň
13 Heller Josef 43 SPD SPD živnostník Dlažov
14 Obdržálek Michal 26 SPD SPD řidič Domažlice
15 Šimko Jan 31 SPD SPD obráběč kovů Švihov
16 Mašíček Petr 39 SPD SPD pekař Olšany
17 Kauer František Ing. 57 SPD SPD strojní konstruktér Plzeň
18 Šebestová Martina 27 SPD SPD grafička Kladruby
19 Vaněrková Koutníková Pavlína 37 SPD SPD finanční poradce Mezholezy
20 Hric Ivo 45 SPD SPD operátor výroby Holýšov

 

Strana Práv Občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kůrka Jan 74 SPO SPO trenér Plzeň
2 Majer David 41 SPO SPO výrobní manažer Hrádek
3 Denkócy Ignác Mgr. 68 SPO SPO OSVČ Bor
4 Volkovinská Irena Mgr. 50 SPO BEZPP ředitelka Tachov
5 Šilhavý Václav Mgr. 62 SPO BEZPP OSVČ Praha
6 Dlouhý Jan Ing. 53 SPO BOS realitní makléř Zemětice
7 Dufková Ingrid 33 SPO SPO čerpadlářka Bor
8 Bugoš Jaroslav 66 SPO SPO řidič Horažďovice
9 Šramhauser Petr 34 SPO SPO řidič Bor
10 Kubalík Jaroslav Ing. 56 SPO SPO vedoucí elektrorozvodny Plzeň
11 Křivancová Hana 36 SPO SPO gastronomie Bor
12 Svoboda Václav Ing. 66 SPO SPO důchodce Rokycany
13 Seidler Pavel 50 SPO SPO obchodní manažer Plzeň
14 Valentová Lada 42 SPO SPO prodavačka Bor
15 Lešák Jiří 44 SPO BEZPP elektromechanik Plzeň
16 Rieger Jiří 35 SPO SPO vedoucí restaurace Plzeň
17 Drobný Jiří 39 SPO SPO obchodník Plzeň
18 Semeš Alexandr Ing. 56 SPO SPO vychovatel Rokycany
19 Korecká Michaela 38 SPO SPO operátorka Hrádek
20 Bazalová Šárka 58 SPO SPO vedoucí školní jídelny Plzeň
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministr Havlíček: Socha Kaleidoskop by mohla být na Expu v Dubaji

22:41 Ministr Havlíček: Socha Kaleidoskop by mohla být na Expu v Dubaji

Cirkulární ekonomika a kreativní průmysl v praxi. Socha Kaleidoskop, která zvítězila ve studentské s…