Ministr Brabec: Nechť tedy depozitář dobře slouží!

22.05.2021 22:24 | Zprávy
autor: PV

Ministr Brabec slavnostně otevřel nový depozitář Krkonošského muzea.

Ministr Brabec: Nechť tedy depozitář dobře slouží!
Foto: Hans Štembera
Popisek: Richard Brabec

Krkonošské muzeum Správy KRNAP uchovává doklady o vývoji Krkonoš a o životě ve zdejším regionu. V minulosti neměly desítky tisíc sbírkový předmětů požadované podmínky k uložení.

Správa KRNAP proto s podporou evropských fondů z Integrovaného regionálního operačního programu vybudovala v Hořejším Vrchlabí depozitář nový, zcela odpovídající současným standardům. Dnes jej slavnostně otevřel ministr životního prostředí Richard Brabec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete zjišťovat podrobnosti?

Myslím o tom převozu zlata a peněz partou Ukrajinců? Jak se k nim dostali? Co s nima měli v plánu? Opravdu by mě to zajímalo. Můžete jako politik zjistit víc? Určitě máte přístup k více informacím než my.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakušan (STAN): Nechvalně proslulé tiskovky Babiše v době covidu

4:29 Rakušan (STAN): Nechvalně proslulé tiskovky Babiše v době covidu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k informacím serveru Novinky, že ministerstvo vnitra …