Pazdera (KSČM): Sever proti jihu

29.12.2014 12:20

Kdo jste si mysleli, že poté, co se objevil šílený a exhibující Jihokorejec, prý rapper, pod jménem PSY (slušelo by se dodat i to "CHO"), se svým hitem Gangnam style a když Jihokorejci koupili letiště "Václav Havel", nemůže už z fašistické (i dle dokumentů z České televize) Jižní Koreje přiletět další hrůza. Ale to jste se přepočítali.

Pazdera (KSČM): Sever proti jihu
Foto: kscm.cz
Popisek: Logo KSČM

Když jsem listoval záchodovou četbou, která se dnes vydává pro mladé lidi o populární hudbě, tak jsem mimo odhalených zákoutí těla a života Miley Cyrus nalezl i "K-POPové šílenství" zprostředkované jihokorejskou skupinou B.A.P., což znamená Best Absolut Perfect. Šestice protagonistů skupiny vypadá jako naimpregnované čínské mrtvoly z výstavy Bodies revealed (toho času v Brně), či jako obludné voskové figuríny z dílny Muzea madame Tussauds. Když jsem si potom přečetl komentář u jedné z fotografií jejich fanynek "Už dlouho jsou fanynkami K-POPu - a teď jsou přešťastné, protože zažily B.A.P. naživo", vzpomněl jsem si na to, jak podle režimních médií v Koreji severní prý vymývají lidem, zejména mladým, mozky a zároveň také, jak mi před nedávnem můj přítel doporučil jednu mladou a energickou severokorejskou kapelu s názvem Moranbong band.

O objev této skupiny bych se chtěl podělit i s Vámi, protože členky této kapely, v rukou s houslemi, celly, ale i elektrickými kytarami, které v nových profesionálních úpravách i prostředí zpívají revoluční písně Korejské lidově demokratické republiky, dávají jihokorejským, s prominutím, pitomečkům z B.A.P., pěkně na frak.

Samozřejmě Moranbong band u nás můžete najít pouze na YouTube.

David Pazdera

  • KSČM
  • Marxismus je všemocný, protože je pravdivý.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: KSČM

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Snažíte se jako ministryně zprostředkovat mír nebo to považujete za nereálné?

Paní ministryně, snažíte se nebo budete se snažit mezi Ruskem a Ukrajinou iniciovat mírová jednání? Přijde mi, že tu probíhá jen válka ve zbrojení, což se obávám, že nemůže skončit dobře. Co když Putin fakt použije jaderné zbraně? Vždyť on už několikrát ukázal, že je šílenec!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bartoš (Piráti): Turismus dostal během období covidu citelné rány, teď ho postavíme na nohy

21:15 Bartoš (Piráti): Turismus dostal během období covidu citelné rány, teď ho postavíme na nohy

Komentář na facebookovém profilu k dotacím do cestovního ruchu