Nemůžeme dovolit, aby u nás zakotvil. Pokud to nebudeme řešit teď, tak to budou řešit naše děti za 10 - 20 let, ale budou stát proti daleko větší převaze než teď my. Ale uráží mě, a i ty nejstarší občany, přirovnání tohoto problému ke světové válce. Já i nikdo z těch, kteří píší o 3. světové válce nikdy nebojovali a nikdy válku nezažili. Proto prosím nepoužívejte výraz světová válka. Až budete bojovat se zbraní v ruce za svoji rodinu a vlast, tak prosím. Lidé umírali v koncentračních táborech, jiní každé ráno přemýšleli o tom, jak nakrmit děti.
Budovat si politické preference velkohubými projevy, na místo konstruktivních opatření zvládne jen naše politická scéna.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Leoš Prokeš