Rajchl (PRO): Odmítám, aby stát řídili politici, kteří jej vnímají jako ukrajinskou gubernii či bruselskou kolonii

03.08.2023 12:12 | Ze sítí

Odpověď na svém veřejném facebookovém profilu režisérovi Janu Hřebejkovi na jeho kritiku poslance Patricha Nachera

Rajchl (PRO): Odmítám, aby stát řídili politici, kteří jej vnímají jako ukrajinskou gubernii či bruselskou kolonii
Foto: Repro XTV
Popisek: Předseda strany PRO, Jindřich Rajchl

Poté co Patrik Nacher retweetnul post “Dominik Hašek je nacistické prase”, přispěchal režisér Jan Hřebejk s řečnickou otázkou, zda takové lidi chceme opravdu u moci. Tímto si dovoluji panu Hřebejkovi odpovědět.

Pane Hřebejku, snaha dehonestovat někoho za retweet názoru, s kterým nesouhlasíte, je typickou ukázkou Vaší bolševické nátury. Evidentně se totiž cítíte povolán k tomu, abyste rozhodoval za celý národ, které názorové projevy jsou přípustné a které už ne. Mně osobně člověk, publikující silný, byť kontroverzní názor, rozhodně nevadí a klidně si jej u moci dovedu představit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Maďarsko

Podle vás je Maďarsko hlavně ve vztahu k Ukrajině a Rusku neutrální zemí? A myslíte, že brzy budeme svědky uzavření míru nebo aspoň do konce mandátu Trumpa? Já si totiž myslím, že pokud se to nepovede jemu a zatím se mu teda moc nedaří, tak asi nikomu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Tleskám, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseasdf , 03.08.2023 14:26:53
a gratuluji panu Rajchlovi k daru vhlédnout, rozumět a dobře formulovat jádro věcí.

|  9 |  0

Další články z rubriky

Uherské Hradiště uctilo vznik samostatného Československa

22:42 Uherské Hradiště uctilo vznik samostatného Československa

Slavnostním setkáním a položením kytic u pomníku Obětem I. světové války na Komenského náměstí si v …