Rozvoral (SPD): V kauze nezaplaceného dluhu dědicům pana Altnera jde o zneužívání moci ČSSD!

29.04.2019 9:01 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k dluhu ČSSD

Rozvoral (SPD): V kauze nezaplaceného dluhu dědicům pana Altnera jde o zneužívání moci ČSSD!
Foto: archiv
Popisek: Radek Rozvoral, SPD

V kauze nezaplaceného dluhu dědicům pana Altnera jde o zneužívání moci ČSSD!

Občané si sami udělají obrázek o vedení ČSSD, které káže vodu a pije víno. Pravdivost tohoto přísloví lze potvrdit řadou kauz ČSSD, které jsou důkazem toho, jak představitelé této vládnoucí strany porušují svůj mravní politický kodex.

Všem našim občanům je známá kauza, která od konce posledních let druhého milénia doprovází Českou stranu sociálně demokratickou, kdy jí hrozilo, že přijde o Lidový dům. Palác Losyů z Losinthalu, kdysi též palác Kinských, známý dnes hlavně jako Lidový dům, je raně barokní palác, který byl zbudován v letech 1651 – 1657 italským architektem a sochařem Carlem Luragem a nachází se v Praze na Novém Městě. V současnosti jde o sídlo České strany sociálně demokratické, která ho vlastní prostřednictvím své akciové společnosti Cíl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete vysvětlit to záhadné ztracení dokumentu?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-zvrat-na-zemedelstvi-ztratil-se-dokument-ze-agrofert-ma-vratit-sedm-miliard-295849 Zajímá je, že se ztratil zrovna za vaší vlády. A proč tedy nepožádáte soud, aby vám ho zaslal znovu? Nebo to uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Havlíček: Je velmi pravděpodobné, že půjčku Ukrajina nezaplatí

22:31 Ministr Havlíček: Je velmi pravděpodobné, že půjčku Ukrajina nezaplatí

Projev na 19. schůzi Senátu ČR 21. ledna 2026 k informacím vlády ČR o výsledcích jednání Evropské ra…