SPOZ: Programové priority budeme prosazovat i nadále

07.11.2013 21:38

Strana Práv Občanů ZEMANOVCI dlouhodobě prosazuje svůj program. Zákon o prokázání původu příjmů a majetku včetně možnosti zabavení nelegálně získaného majetku, nižší DPH na potraviny a léky nebo více přímé demokracie - možnost vybírat kandidáty z více politických stran současně.

SPOZ: Programové priority budeme prosazovat i nadále
Foto: SPOZ
Popisek: Logo Strany práv občanů - Zemanovců

Právě zákon o prokázání původu příjmů a majetku, za jehož uzákonění uspořádala SPOZ tento rok petici, je vlajkovou lodí naší strany. I přes nepříznivý volební výsledek boj o tento zákon nevzdáme. Jakmile zasedne nově zvolená poslanecká sněmovna, předáme více než 150 000 podpisů petičnímu výboru. Věříme, že diskuse o nutnosti přijetí tohoto zákona neutichne a uděláme vše, co bude v našich silách, aby tento zákon vešel v platnost.

Na 21. 12. 2013 byl svolán mimořádný nevolební sjezd SPOZ, který rozhodne o dalším směrování a vývoji strany. O všech krocích vás budeme informovat. 

reklama

autor: SPOZ

Tomio Okamura byl položen dotaz

zemědělství

Mluvíte o likvidaci našeho zemědělství. Ale jak vysvětlíte, že zisky zemědělců rostou? Mě přijde, že si stěžují neoprávněně. Jediný, kdo tady trpí, jsme my, a to kvůli vysokým cenám potravin. A podle mě jsou na vině i zemědělci nebo to vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura (SPD): Huť Liberty Ostrava byla podle dostupných informací systematicky vytunelovaná

20:07 Okamura (SPD): Huť Liberty Ostrava byla podle dostupných informací systematicky vytunelovaná

Projev na 94. schůzi Poslanecké sněmovny 27. února 2024 - návrh nazařazení mimořádného bodu s názvem…