Seďa (SOCDEM): Je třeba podpořit kandidátku sociální demokracie

14.09.2024 8:05 | Monitoring
autor: PV

Volby do ZZK ukáží, zda se k moci opět dostanou politické strany s nerealistickými megalomanskými sliby či populisté, anebo zodpovědní politici, kteří dokázali podpořit zachování kvality a dostupnosti veřejných služeb.

Seďa (SOCDEM): Je třeba podpořit kandidátku sociální demokracie
Foto: archiv A. Seďa
Popisek: Antonín Seďa

V nadcházejích volbách do Zastupitelstva Zlínského kraje nejde pouze o to, kdo bude občany zastupovat. Jde i o to, jakým směrem se náš kraj vydá a zda bude pokračovat v modernizaci a v boji proti negativnímu demografickému vývoji.

Zástupci sociální demokracie ukázali, že jejich dlouhodobou prioritou je zachování kvality a dostupnosti veřejných služeb, zejména zdravotnictví, školství a dopravy. Chceme také pomoci mladým rodinám s finančně dostupným bydlením a také se zvýšením péče o naše seniory.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Ing. Antonín Seďa

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

ČT 1 bez dotací nepřežije proč?

Prosím o vysvětlení, proč by nedívatelná televize, která tolik manipulovala a dosud manipuluje podivnými a lživými politickými názory měla přežívat jinak, než všechny ostatní televize, které živí a uživí reklamy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výborný (KDU-ČSL): Pane premiére, prosím, konejte

16:21 Výborný (KDU-ČSL): Pane premiére, prosím, konejte

Projev na 5. schůzi Poslanecké sněmovny dne 28. ledna 2026 k střetu ministra zahraničí Petra Macinky…