Sehnal (APB): Aliance pro budoucnost roste, náš program lidé podporují

04.08.2021 9:57

Aliance pro budoucnost posiluje, což je skvělá zpráva. Máme již z několika průzkumů potvrzeno, že o naši Alianci pro budoucnost je zájem.

Sehnal (APB): Aliance pro budoucnost roste, náš program lidé podporují
Foto: Hans Štembera
Popisek: Pavel Sehnal, předseda Aliance pro budoucnost

Z výsledků několika agentur jsme zaznamenali zajímavé poznatky. Poměrně málo lidí obecně se zajímá o programy politických stran a spíše těží z historické zkušenosti.

Velmi pozitivní zprávou je, že pokud jde o lidi, kteří si poctivě studují programy politických stran, Aliance pro budoucnost mezi nimi jednoznačně kraluje a shodují se, že náš program přesně vystihuje jejich myšlení. To je výborná zpráva.

Ve chvíli, kdy se náš program dostatečně dostává k voličům, je zde vysoká pravděpodobnost, že náš volební zisk bude ještě vyšší než jsme očekávali. Mile nás to překvapilo, protože jsme se obávali, že lidé už programy prakticky nečtou. Velká část to tak sice má, ale není ale malé procento těch, co si vše poctivě studují.

Pokud jde o vývoj podpory Aliance pro budoucnost, tak stále postupně rosteme, což potvrzuje naše prognózy o správnosti spojení menších stran z pravé strany politického spektra. Očekáváme, že za pár týdnů převýšíme podporu koalice kolem Trikolóry. Pouze je škoda, že vedení Trikolóry dosud nechtělo slyšet na předvolební spolupráci. Takto bychom byli ještě silnější, nicméně už teď Aliance pro budoucnost sdružuje celou řadu politických stran a naši voliči se nemusí obávat, že by jejich hlasy skončili v pomyslném koši.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Primátor Hřib: Žádáme předsedu vlády o umožnění opětovného zavedení testování ve školách

9:15 Primátor Hřib: Žádáme předsedu vlády o umožnění opětovného zavedení testování ve školách

Kvůli znovu se zhoršující epidemiologické situaci a nárůstu počtu nakažených se hlavní město Praha p…