Štěpánek (TSS): Českou televizi řídí ideoví zločinci a političtí darebáci

13.09.2021 15:45 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k předvolebním debatám v ČT

Štěpánek (TSS): Českou televizi řídí ideoví zločinci a političtí darebáci
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Spisovatel, hudebník Petr Štěpánek

Takhle vypadají aktuální volební preference dle agentury Median - Trikolóra 4,7 procenta. Agentura Phoenix přiznává Trikoloře a spol. dokonce přes 5 %. Česká televize ovšem do svých předvolebních debat zve ČSSD, KSČM i Přísahu, Trikoloru ale ne. Logiku v tom nehledejte, pouze zlý záměr. Co z toho všeho plyne? Českou televizi řídí ideoví zločinci a političtí darebáci!

Proto také formace Trikolora Svobodní Soukromníci (TSS) podala stížnosti jak k Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, tak k Radě České televize, a navíc Českou televizi zažalovala.

Je jasné, proč se nás Česká televize bojí a proč dělá vše pro to, aby nás poškodila. Do toho hnisavého vředu na Kavčích horách je totiž potřeba píchnout. A my se na to chystáme.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Maláčová (ČSSD): Pan Jurečka to nebude mít lehké

14:33 Maláčová (ČSSD): Pan Jurečka to nebude mít lehké

Komentář na facebookovém profilu k předání MPSV nástupci z nové vlády Marianu Jurečkovi