Sukalovský (STAN): V Kuřimi vzniká nová čtvrť pro pět tisíc lidí

06.11.2023 4:21 | Zprávy

Kuřim v následujících letech povyroste skoro o třetinu, vznikne zde nová čtvrť pro 5 tisíc lidí. Město je v dojezdové vzdálenosti od Brna a je o něj hlavně mezi mladými rodinami velký zájem.

Sukalovský (STAN): V Kuřimi vzniká nová čtvrť pro pět tisíc lidí
Foto: STAN
Popisek: STAN

V kuřimské části Záhoří začal developer budovat novou čtvrť plnou bytů a rodinných domků. Nový domov tady najde až 5 tisíc lidí. „Jde o dlouhodobý projekt a chceme, aby tady úroveň bydlení byla co nejvyšší se všemi potřebnými službami a infrastrukturou,“ dodává náš kuřimský starosta Drago Sukalovský.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Práce

Dobrý den, máte pravdu, že život je víc než práce, ale bez práce se neobejdete a více co mi na tom přijde nejsmutnější? Že i když pracujete, často máte i dva úvazky, stejně s penězi, co za práci dostanete sotva vyjdete. A můj dotaz tak je, zda máte řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prezident Pavel: Lidstvo prokazuje jen malou míru poučení z chyb minulosti

11:17 Prezident Pavel: Lidstvo prokazuje jen malou míru poučení z chyb minulosti

Vystoupení prezidenta republiky na pietním aktu na Vítkově