Trikolora vyzývá k zastavení unijního financování palestinské samosprávy

09.10.2023 8:19 | Tisková zpráva

Stanovisko Trikolory k unijní podpoře palestinského terorismu

Trikolora vyzývá k zastavení unijního financování palestinské samosprávy
Foto: Trikolora
Popisek: Trikolora - logo

Pokrytectví lídrů Evropské unie nezná mezí. Aktuálně se unijní politici pohoršují nad palestinským teroristickým útokem na Izrael. Ale kdo palestinské teroristy vyzbrojuje, respektive kdo je financuje?

Anketa

Dopadly slovenské volby dobře?

95%
hlasovalo: 36077 lidí

Podstatná část peněz, které teroristické organizace typu Hamásu používají, plyne buď přímo z politických struktur Evropské unie nebo oklikou přes zločinné politické neziskovky. Tak čemu se teď politici EU diví, nad čím se pohoršují? Vždyť právě jejich dvojaká pokrytecká politika je motorem palestinského terorismu.

K politice Izraele samozřejmě můžeme, nebo také dle svého názorového ustrojení nemusíme mít výhrady, ale to ani ono nic nemění na skutečnosti, že Izrael je na Blízkém východě široko daleko jediná skutečně demokratická země.

Zatímco Izrael je zemí skvělých technologických inovací a vynikajícího školství, Palestinci už po několik generací učí své děti především házet kamení. Což bohužel není pouze obrazná metafora. Každý si sám může odpovědět, která cesta kam vede.

Nestačí palestinské teroristické útoky odsuzovat, je potřeba přetnout jejich finanční zdroje. Trikolora proto vyzývá k zastavení unijního financování palestinské samosprávy.

reklama

autor: PV

Odchod do důchodu

Paní Schillerová, přijde mi to, nebo nějak často měníte své názory? Teď tvrdíte, že je pro vás navýšení věku odchodu do důchodu nepřijatelné, ale podle jiných, s tím souhlasili a zrovna vy jste to jako ministryně sama navrhovala - https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/396856-schillerova-chce-zvysi...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dostál (Stačilo!): To kafe s Bidenem se stává čím dál dražší

19:02 Dostál (Stačilo!): To kafe s Bidenem se stává čím dál dražší

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návštěvě premiéra Fialy v USA.