Vinklátová (SLK): Horecký rybník chrání před povodní a přitahuje vodní lyžaře

02.08.2023 7:17 | Tisková zpráva

Napříč regionem se lze v létě vykoupat na řadě pozoruhodných míst. Přírodní koupání bez davů turistů nabízí Hamerský rybník či Holanské rybníky.

Vinklátová (SLK): Horecký rybník chrání před povodní a přitahuje vodní lyžaře
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Květa Vinklátová

V centru města je možno se vykoupat v Jablonci nad Nisou, kde mají přehradu. Rybník Věžák v Českém ráji si zase zahrál ve filmu Jak dostat tatínka do polepšovny.

„Vykoupat se v létě v přírodě je určitě pro mnoho lidí příjemnější zážitek, než si jít zaplavat do upravené vody v bazénu. Možností v našem kraji nebo i bezprostředně za hranicemi v Sasku je řada a rozhodně stojí za to je vyzkoušet,“ uvedla Květa Vinklátová, náměstkyně pro kulturu, památkovou péči a cestovní ruch Libereckého kraje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zelení: Je čas jednat

23:08 Zelení: Je čas jednat

Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k nedostatku vody