Vítová (ANS): Začíná proces euthanasie hegemonie Západu

04.09.2023 16:03 | Komentář

Přátelské setkání k podpoře míru a za demisi vlády, 3. 9. 2023 Letná, Praha.

Vítová (ANS): Začíná proces euthanasie hegemonie Západu
Foto: aliancens.cz
Popisek: Aliance národních sil - logo

Musíme si jasně říci, zdali chceme, aby naše země existovala anebo, zdali chceme, aby naše země zanikla a my jsme byli jen součástí EU a kolonií USA a Německa.

Musíme se rozhodnout, zdali chceme:

1)    Být součástí západního parazitického světa (USA a EU) – to chce naše vláda a – bohužel – i část opozice.

2)    Být součást multipolárního světa na základě rovnosti. To prosazují země BRICS.

Doposud svět žil na základě výsledků druhé světové války, kdy USA zavedly globální ekonomické a politické organizace, které fungovaly jen v jejich zájmu. Jsou to:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Práce

Dobrý den, máte pravdu, že život je víc než práce, ale bez práce se neobejdete a více co mi na tom přijde nejsmutnější? Že i když pracujete, často máte i dva úvazky, stejně s penězi, co za práci dostanete sotva vyjdete. A můj dotaz tak je, zda máte řešení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Scherfer (SOCDEM): Zatímco občané bojují o přežití, vláda si hraje na mrtvého brouka

22:01 Scherfer (SOCDEM): Zatímco občané bojují o přežití, vláda si hraje na mrtvého brouka

Lidé propadají zoufalství, zatímco vláda přehlíží realitu. Ekonomové uvádějí, že většina Čechů nežij…