Vondráček (ANO): Pane předsedo, zapomněl jste ještě dodat, že to je naposled

28.02.2023 13:03 | Zprávy

Projev na 55. mimořádné schůzi Poslanecké sněmovny 28. února 2023 k vládnímu návrhu novely zákona o důchodovém pojištění

Vondráček (ANO): Pane předsedo, zapomněl jste ještě dodat, že to je naposled
Foto: Reprofoto: ČT24
Popisek: Radek Vondráček (ANO)

Paní předsedkyně, děkuji za slovo.

Jsem zlehka překvapen, že je otevřená rozprava, tak nám to začíná dřív. Já jenom, něco mi tam chybělo, pane předsedo, protože už jsme tady stav legislativní nouze řešili vícekrát, a vždycky třeba u pandemického zákona, nebo co to bylo, zdanění neočekávaných příjmů, vždycky vystoupil někdo z koalice - nebo co jsme dělali ve stavu legislativní nouze? Windfall tax? Pandemák jednou, a pak ještě nějaký daňový zákon taky. Možná zastropování.

Omlouvám se těm, co neslyší, že na mě mluví pan ministr. Já jenom, že vždycky vystoupil třeba pan předseda Benda a říkal, že z toho nemá vůbec radost, ale že už je to naposled. Vy jste taky řekl, že z toho nemáte radost, ale zapomněl jste tedy ještě dodat, že to je naposled, protože mně už to v tom chybělo. Říkáte to pořád. Měli byste v tom být konzistentní.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Proč jste vlastně kandidovala do EP?

Dobrý den, neustále jste tvrdila a tvrdíte, jak chcete v EP hájit zájmy občanů, hlavně teda těch mladých, ale přitom chcete být eurokomisařkou. Proč jste tedy vlastně kandidovala do EP a myslíte to, co říkáte vážně? Já to třeba chápu tak, že EP je pro vás jen pojistkou, abyste nějakou funkci měla, k...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Jurečka: Takto má vypadat stát v 21. století. Konec dlouhého čekání na úřadech

21:03 Ministr Jurečka: Takto má vypadat stát v 21. století. Konec dlouhého čekání na úřadech

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke klientské zóně Jenda.