Vystrčil (ODS): Denisa, Lucie, Monika, Pavlína…

29.11.2018 16:30

Nevím proč, na předávání nejvyššího ocenění Kraje Vysočina jsem byl asi již podvanácté, přesto na mě tentokrát zejména předávání Dřevěných medailí silně zapůsobilo.

Vystrčil (ODS): Denisa, Lucie, Monika, Pavlína…
Foto: archiv senátora
Popisek: senátor a místopředseda ODS Miloš Vystrčil

„Nejvyšší ocenění Kraje Vysočina vyrobené ze dřeva stromu Kraje Vysočina houževnatého jeřábu - Dřevěná medaile se uděluje velké osobnosti výrazového tance Denise Musilové, brankářce českého reprezentačního týmu Lucii Satrapové, dívce s neobyčejně silným životním příběhem Monice Benešové a české člence Lvího doupěte, profesionální záchranářce a dobrovolné hasičce Pavlíně Havlenové.“

Nevím proč, na předávání nejvyššího ocenění Kraje Vysočina jsem byl asi již podvanácté, přesto na mě tentokrát zejména předávání Dřevěných medailí silně zapůsobilo. A tak se stalo, že jsem ve čtvrtek 8. listopadu seděl v Horáckém divadle a téměř bez dechu a zároveň s radostí, hrdostí a také často s dojetím prožíval příběhy spojené s oceněním mladých úspěšných žen z naší Vysočiny.

Jsme na tom totiž všichni obdobně, nevíme, co nás v budoucnosti čeká, a tak si často navzájem přejeme, abychom byli zdraví a měli štěstí, abychom žili ve svobodě a v bezpečí, abychom se měli rádi ….

Popravdě si přiznejme, že vlastně úplně nevíme, jak to všechno zařídit, ale řekl bych, že jednou z podmínek naší úspěšné budoucnosti je silná, sebevědomá, pracovitá a přitom pokorná mladá generace.

Samozřejmě vím, že čtyři skvělé mladé ženy nejsou zárukou naší bezproblémové budoucnosti, ale určitě jsou okouzlující nadějí, a pro mě osobně i ohromným povzbuzením. Tak jsem si řekl, že se o tento můj pocit s Vámi tentokrát v tom osmičkovém roce podělím. Mějte se pěkně.

Miloš Vystrčil, krajský zastupitel, senátor

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Schillerová: Konzumace návykových látek představuje vysokou zátěž pro veřejné rozpočty

15:34 Ministryně Schillerová: Konzumace návykových látek představuje vysokou zátěž pro veřejné rozpočty

Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny dne 18. 10. 2019 ke třetímu čtení vládního návrhu zákona, k…