Zelení: Náměstkyní pražské primátorky se stala Petra Kolínská

30.04.2016 15:06 | Zprávy
autor: PV

Náměstkyní pražské primátorky pro územní rozvoj byla ve čtvrtek zvolena bývalá místostarostka Prahy 6 Petra Kolínská (SZ).

Zelení: Náměstkyní pražské primátorky se stala Petra Kolínská
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petra Kolínská (SZ)

V rozhovoru pro Český rozhlas Plus mluví o svých prioritách, mezi které patří schválení strategického plánu či dokončení metropolitního územního plánu.

„Navážu na práci, kterou měl rozdělanou Matěj Stropnický. To znamená, že bychom rádi v tomto volebním období schválili strategický plán. V zásadě jde o vizi Prahy na dalších deset, dvacet let. Budeme dále také pracovat na metropolitním plánu, což je vlastně nejdůležitější dokument, který Praha potřebuje, aby věděla, jak se v kterém území bude rozvíjet. A potom jsou tu dílčí projekty, jako například kultivace reklamy na sloupech veřejného osvětlení, nebo větší zapojení veřejnosti do právě třeba probíhajících změn územního plánu,“ říká náměstkyně primátorky Petra Kolínská (SZ).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A jaký význam ta schůze kvůli sjezdu má?

Co na něm asi změní? Podle mě je to zbytečná ztráta čau stejně jako celá ta hysterie kolem. Proč se nevěnujete něčemu pro lidi podstatnějšímu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

9:15 Vích (SPD): Armáda potřebuje schopnosti, ne účetní triky

Debata o obranných schopnostech České republiky musí být vedena realisticky a bez politické propagan…