Ženíšek (TOP 09): S Putinem jde vyjednávat? Prigožin vyjednával... A?

27.08.2023 18:11 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prezidentovi Ruské federace.

Ženíšek (TOP 09): S Putinem jde vyjednávat? Prigožin vyjednával... A?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Marek Ženíšek

Podstata netkví v tom, jestli je Prigožin mrtvý, protože samozřejmě Rusku nelze nic věřit. Z kremelského světa ho však sprovodili zcela jistě.

A to je lekce pro všechny, co si myslí, že s Putinem jde vyjednávat. Prigožin vyjednával. A Putin získal čas, který použil proti němu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Renata Vesecká byl položen dotaz

Změna zákona

Tím, že chcete změnit zákon, v kterém by podle vás nově mělo být jasně napsáno, že prezident musí na návrh premiéra ministra jmenovat, není to vlastně jen potvrzení toho, že to teď nemusí? A jestli jsou podle vás nejasnosti, pořád nechápu, proč se nepodá kompetenční žaloba?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Havlíček: O dalším provozu uhelné elektrárny Chvaletice rozhodne ERÚ

8:19 Ministr Havlíček: O dalším provozu uhelné elektrárny Chvaletice rozhodne ERÚ

MPO se detailně seznamuje s vyhodnocením dopadů ukončení provozu uhelných elektráren Počerady, Chval…