Vlajka
Proč slovo česká u vlajky dáváte do uvozovek? Vždyť to je přeci česká státní vlajka a nikdo tím nezpochybňuje, že je součástí Česka Morava a Slezsko. Stejně tak se přeci říká české státní symboly.
Proč slovo česká u vlajky dáváte do uvozovek? Vždyť to je přeci česká státní vlajka a nikdo tím nezpochybňuje, že je součástí Česka Morava a Slezsko. Stejně tak se přeci říká české státní symboly.
Komentář na facebookovém profilu k právům lidí s odlišnou sexuální orientací
Duka nám bez okolků poskytuje další důkaz o zpolitizované církvi jako instituci.
Komentář na facebookovém profilu k tragickému požáru v Bohumíně
Komentář na facebookovém profilu k snížení zdanění práce
Vychází další měsíční senátorský zpravodaj Miroslava Antla:
Komentář na facebookovém profilu k návrhu zrušení policie v americkém Seattle
Jaký to má smysl vozit sem jiné občany. Jistě už víte jak taková snaha skončila. Omlouvám se Vám za prodlevu v odpovědi.
Odpovídám pozdě, omlouvám se. Požadavek samozřejmě vyslyšen nebyl.
Nejspíše prodejem ostrovů a rodinného stříbra. K těmto údajům není snadné se dostat.
Žádná reakce.
Na tuto otázku odpovídám - budou-li si to občané přát kandidovat budu za předpokladu nasbírání dostatečného počtu podpisů pro kandidaturu. PS ani S se prosit nebudu vůle občanů je přednější.
Skutečně je tomu tak za tím co jsem napsal a řekl si stojím. Případné vyloučení z SPD je věcí vedení.
Úmluva Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí (DN), to je přesný název tzv. Istanbulské úmluvy (IÚ).
O řešení sucha, nedostatku vody, nebo jejím nárazovém přebytku, o kůrovcové kalamitě a obnově lesů hovořil ministr zemědělství Miroslav Toman na pražském 9. sjezdu Odborového svazu pracovníků v zemědělství a výživě.
Komentář na facebookovém profilu k návrhu na zavedení progresivní daně
Milí sousedé, dnes vás zdravíme z dovolené v Dolní Moravě. Přesněji z úpatí Kralického Sněžníku. Byli jste tu někdy? Na výlet rozhodně doporučuji! :) Jinak tohle foto dělal můj šestiletý syn. Myslím, že má celkem talent, co říkáte?
Komentář na facebookovém profilu k průvodu Prague Pride
Dobrý den.Děkuji za jasnou odpověď pane poslanče a přeji hezký den. M.O.