Mír na Ukrajině
Proč myslíte, že by USA při snaze vyjednat mír, což se jí teda zatím absolutně nedaří, měla být povinna to řešit i s EU, která se v případě uzavření míru ukázala ještě víc neschopná než USA?
21
Proč myslíte, že by USA při snaze vyjednat mír, což se jí teda zatím absolutně nedaří, měla být povinna to řešit i s EU, která se v případě uzavření míru ukázala ještě víc neschopná než USA?
Jaký je pan ministr Chalupa z Vašeho pohledu?
Pane Onderko, jste mi dost sympatický, nehodláte někdy kandidovat na předsedu ČSSD?
Váš projev proti VV byl fantastický. Jak byste se proti nim postavil, kdybyste stál v čele vlády?
Ve stanovách ODS stojí: "c.být stranou navazující na tradice evropské křesťanské civilizace, na humanitní a demokratické tradice 1. Republiky a na zkušenosti současných západních demokracií" - opravdu je toto náznak, že byste měli spolupracovat s VV?
Pane poslanče, jaký vliv na řízení ČSSD má nově jmenovaný tajemník strany, nikde jsem to nenašel, děkuju
Má pan Miloš Zeman šanci na post prezidenta?
Paní předsedkyně, už jste měli ustavovací sjezd? Co vlastně říkáte na preference Vaší strany? Jste spokojena s vývojem?
Pokud jste katolík jak tvdíte tak odejděte, tím jak lžete urážíte slušné věřící a znehodnocujete svým chováním křesťanské ideály. Jste si jistý, že svatou spovědí špínu svého bezcharakterního a zbabělého jednání ze sebe smyjete. Osobně si to nemyslím. Zkuste mě odpovědět.
Myslíte, že navrhovaný zákon bude vůbec užitečný,paní poslankyně?
Co říkáte na debatu o zákonu o financování volebních kampaní? Skoro mi to přijde nesmyslné, jenda
"Bubřina" Jiří P. alias český politik
Ministr Ivan Fuksa oslavil 250. výročí výuky veterinární medicíny a nový Lesnický park Křtiny.
Český premiér se setkal s maďarským prezidentem.
Pane poslanče, zdá se, že nestačí být spravedlivý, jak čtu o panu Kubicem, ale jsou potřeba i manažerské schopnosti. Takže i znalost rezortu a práce v něm a manažerské schopnosti, ale takových je asi málo a ještě aby nikomu nevadil, to je dost nároků, že?
Pane ministře, dost jste prosazoval oživení učňovského školství, což se mi velmi líbí, ne každý může být inženýr a manažer (někdy leda volného času). Jak to vypadá nyní, už jsou nějaké výsledky?
Pane Zemku, jaké hlavní závěry vyplynuly z diskuse o Šumavě? Laura
Dobrý den Blanko, těch návrhů máme opravdu spoustu, ať ve zdravotní, důchodové i daňové reformě. Například budeme prosazovat, aby místo daňových vyjimek, ktere se budou rušit, každý zaměstnanec dostal jako daňový bonus (ne slevu na dani) mezi 3000 az 6000 korun ročně. Ve zdravotnictví jsme razantně proti zvyšování spoluúčasti pacientů. V důch
Dobrý den Jendo, co se týče obálek, tak pan Škárka lže, ovšem nemyslím si, že by to bylo z důvodu boje o předsednické křeslo. Byl to řízený útok na diskreditaci VV, a to především pana Bárty.
Ve čtvrtek proběhla ve Steinerově sále Lidového domu panelová debata o NP Šumava, kterou pořádala ekologická platforma ČSSD Zvonečník.