A to, že prezident pomlouvá vládu v zahraničí, to vám nevadí?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odkladu uzavření uhelných elektráren v Itálii
Proč jste pane profesore v řádně schválené valorizaci okradl starobní důchodce o 1000 kč s tím že nejsou finance ,ale hn...
Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na výzvu prezidenta Trumpa, aby EU udělala v Íránu pořádek
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dřívějšímu ukončení školního roku
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu uskupení Stačilo! a podstatě komunistické politiky.
Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k ke koncepci ministerstva zahraničí pod vedením Petra Macinky
Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na jednání amerického prezidenta Donalda Trumpa
Soukromé televize ze své podstaty nemohou nahradit veřejnoprávní TV, neboť nikdy nebudou provozovat ztrátové, ale přesto potřebné pořady (kulturní vysílání, vysílání pro děti, menší sporty, kontinuální vysílání při různých katastrofách atd., apod.). Financování z rozpočtu je nejjednodušší cestou, jak ČT a ČRo zlikvidovat, stačí snížit ro
Dobrý den. Ústava je napsána tak, že vede k dohodě k prezidenta a premiéra. To se během těch 23 let několikrát potvrdilo. A pokud by k dohodě nakonec nevedla, tak by měl být osloven Ústavní soud. Situace posledního případu (Turek), kdy jedna strana (premiérova) křičí, že druhá strana (prezidentova) porušila Ústavu, ale odmítá to předložit k r
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k blížícm se volbám v Maďarsku
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k snížení věku trestní odpovědnosti dětí
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kontrole veřejnoprávních médií
Pojďme si udělat takovou malou retrospektivu českých eurokomisařů. Je to docela tristní panoptikum.