A to, že prezident pomlouvá vládu v zahraničí, to vám nevadí?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Komentář na facebookovém profilu ke zlepšování pražské dopravy.
Komentář na facebookovém profilu k senátním volbám.
Komentář na facebookovém profilu k předvolební kampani SPD.
Komentář na facebookovém profilu k vyslovení nedůvěry vládě.
Komentář na facebookovém profilu ke komunálním volbám.
Komentář na facebookovém profilu k energetické krizi.
Komentář na facebookovém profilu ke kauze Mlejnek.
Komentář na facebookovém profilu k řešení energetické krize.
Dobrý den pane hejtmane, děkuji, že jste se zařadil do politiků opozice, která brání základní potřeby obyvatel v naší ze...
Komentář na facebookovém profilu k energetické krizi.
Komentář na facebookovém profilu k politické kultuře při jednání v Poslanecké sněmovně.
Komentář na facebookovém profilu ke vstřícnosti Prahy k cyklistům.
Komentář na facebookovém profilu k rodičovskému příspěvku.