Jak podle vás docílit silné, konkurenceschopné a bezpečné Evropy?
Je něco takového vůbec reálné?
Je něco takového vůbec reálné?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nepravdivým informacím ministra vnitra Rakušana o obsahu Migračního paktu
Informace na svém veřejném facebookovém profilu k přípravě petice za okamžité navrácení vzácných relikvií do Prahy
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k sebechvále vládní pětikoalice
Předseda vlády Petr Fiala a místopředseda vlády a ministr zdravotnictví Vlastimil Válek se ve středu 27. března setkali ve Strakově akademii se zástupci ambulantních specialistů.
V rámci posílení mezinárodní spolupráce v oblasti kvantových technologií Česká republika přivítala významnou návštěvu Dr. Prinehy Narang, zastupující americkou vládu jako vědecká zmocněnkyně pro kvantové technologie.
Eva Filipi je jednou z nejzkušenějších českých diplomatek, která se dočkala mimořádného uznání ve světě mezinárodní diplomacie.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k návrhu využít spoření v druhém důchodovém pilíři k financování plánovaných velkých investic
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k volbám do krajských zastupitelstev
Pražský magistrát by v budoucnu mohl sídlit v budově Komerční banky na Václavském náměstí.
Piráti spolupracovali na návrhu zákona, který schválila vláda a který stanoví jasná pravidla pro zaměstnavatele sociálně znevýhodněných a zranitelných skupin zaměstnanců s cílem lepšího začlenění těchto osob na pracovní trh.
KSČM znovu potvrzuje svou plnou solidaritu s kubánským lidem, který navzdory dlouhotrvajícím útokům imperialismu hájí svou revoluci, nezávislost a socialismus.
Informace na veřejném facebookovém profilu strany k plánovanému omezení vstupu do některých lesů
Vláda schválila novelu zákona o vysokých školách, kterou předložil ministr školství, mládeže a tělovýchovy Mikuláš Bek spolu s ministryní pro vědu, výzkum a inovace (MVVI) Helenou Langšádlovou.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Dni učitelů
Zástupci vybraných ministerstev, krajů a průmyslu se zúčastnili kulatého stolu na téma „Příležitosti rozvoje vodíkového hospodářství v České republice v roce 2024“, který se konal v Poslanecké sněmovně pod záštitou ministra dopravy Martina Kupky.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k přebírání debat s veřejností po Vítu Rakušanovi
Vyjádření prezidenta republiky na tiskové konferenci po přijetí Mariana Jurečky a zástupců opozice
Před několika týdny proběhla českými sdělovacími prostředky bez většího zájmu poměrně zásadní zpráva.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vlivu ministra vnitra Rakušana na média
Velikonoce patří mezi nejvýznamnější svátky křesťanského světa, kdy pro křesťany jsou spojovány se vzkříšením Ježíše Krista.