Poslední příspěvky z profilů

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Ing. Kateřina Konečná
Ing. Kateřina Konečná odpověděl na dotaz

EU "příkladný" hospodář.

Dobrý den. Pokud by to bylo na mě, tak okamžitě. Bohužel situace je taková, že stěhování je zakotveno v základních smlouvách a pro jejich změnu momentálně nemáme v EP sílu.

Ing. Kateřina Konečná
Ing. Kateřina Konečná odpověděl na dotaz

Hilšer prezidentem ČR ?

Dobrý den. Bohužel pana Hilšera příliš nesleduji. Působí na mě jako takový neukotvený liberál. Nemyslím si ani, že má nějaké reálné šance stát se prezidentem republiky.

Ing. Kateřina Konečná
Ing. Patrik  Nacher
Ing. Patrik Nacher odpověděl na dotaz

Čt

Pěkný den, já se České televize vůbec nebojím. Když se podíváte na moje sociální sítě, tak tam najdete moje otevřené názory na věci, které se mi nelíbí. Ve své knize Šílenosti doby korektní jsem Českou televizi zmínil na několika místech. Je velký rozdíl něco kritizovat na sociálních sítích a pak se chovat zodpovědně a úměrně poslaneckému mandá

Ing. Patrik  Nacher
Ing. Patrik Nacher odpověděl na dotaz

Krajské volby

Dobrý den, děkuji za dotaz. Já radši nebudu tipovat, já na to štěstí nemám. Vsadil jsem si u jedné sázkové kanceláře, že v určitý čas bude kurz eura v nějaké výši a nakonec jsem nebyl schopen to správně odhadnout. O peníze jsem přišel. Byl jsem přesvědčen, že jako ekonom, mám dobrý odhad. Bral jsem to jako zábavu. Evidentně na to nemá

Ing. Patrik  Nacher
Ing. Patrik Nacher odpověděl na dotaz

Bydlení

Dobrý den, děkuji vám za dotaz. Máte pravdu, že bydlení je základ. V makroekonomickém pohledu se opravdu máme nejlíp. Bydlení zejména v Praze je drahé, rostou ceny nájmů, málo se staví, rostou úrokové sazby, zhoršuje se dostupnost hypoték. Cest ke zlepšení je několik. Zjednodušení stavebního práva je běh na dlouhou trať. Princip nimby

Tomio Okamura
Tomio Okamura odpověděl na dotaz

Domobrana a hlasovaní v EU

Dobrý den, zákon, pro který jsme hlasovali žádnou domobranu nezakazuje, je to účelová lež, která má SPD poškodit a každý kdo chce, si může text zákona na stránkách Poslanecké sněmovny přečíst. Pokud jde o Europarlament, pak tady šlo o rezoluci, která v devadesáti procentech odsuzovala zločiny nacismu a v jednom lživém odstavci kladla vinu za válku

Mgr. Karel  Krejza
Mgr. Karel Krejza odpověděl na dotaz

Dotaz

 Dobrý den, Já bych výroky pana Novotného nerad komentoval, ale v každém případě do předsednictva ODS zvolen nebyl 

Tomio Okamura
Tomio Okamura odpověděl na dotaz

Ještě domobrana!

Dobrý den, pokud se občané sdružují za účelem sebeobrany,pak to není podpora žádné ideologie a je to naprosto legální a sebevětší překrucování a s tím nic nenaděláme, je na místě otázka proč usilovně dokola lžete a pomlouváte hnutí SPD. To je bezesporu legitimní, ale zkuste místo lhaní najít kritiku opřenou o fakta.

Tomio Okamura
Tomio Okamura odpověděl na dotaz

Valachová ombudsmankou???

Dobrý den, v tuto chvíli mám za to, že nejvhodnějším kandidátem je pan Křeček. Pokud jde o paní Šabatovou, pak tato paní bohužel zdegradovala Úřad veřejného ochránce práv na ochránce nepřizpůsobivých menšin, na úkor většiny a na úkor práva a zájmů slušných občanů naší země.

Tomio Okamura
Tomio Okamura
Tomio Okamura odpověděl na dotaz

Opet DOMOBRANA

Dobrý den, to co píšete naštěstí není pravda. Žádný zákon nezakazuje sdružování občanů za účelem obrany majetku a žádná organizace nebyla rozpuštěna, tedy na základě rozhodnutí soudu, který by nějak použil nový zákon. Pokud tvrdíte, že vaše organizace byla rozpuštěna, pak se ptejte proč, pokud je to pravda, pak jedině, že se dobrovolně rozpustila s

Tomio Okamura
Tomio Okamura
Tomio Okamura odpověděl na dotaz

Vystoupení ČR z EU aneb ještě na tom vyděláme

Dobrý den, ano máte pravdu, samozřejmě, že Česká republika prosperovala před vstupem do EU a spousta zemí celé planety úspěšně prosperuje dodnes bez členství v EU, třeba v USA nebo mnohé evropské země včetně Švýcarska. To klíčové je zachovat svobodný a volný obchod například v rámci světové obchodní organizace a současně nebýt svázaný často likvida

Tomáš Zdechovský
Tomáš Zdechovský odpověděl na dotaz

"Mnohem důležitější.........aby poslanci EP hájili české zájmy"

 Dobrý den, Tomáši, především si myslím, že nejdůležitější otázkou je, nakolik je daný způsob pomoci efektivní. Jinými slovy, je důležité (a v zájmu Česka) pomáhat tak, aby pomoc dostali ti, kteří ji opravdu potřebují, a zároveň byla eliminována veškerá rizika. Pokud by se tedy uvažovalo o přijetí rodin do Česka, měli bychom zohlednit prá

Tomáš Zdechovský
Tomáš Zdechovský odpověděl na dotaz

Jak vidíte vaše šance?

 Dobrý den,děkuji moc za podporu. Nyní už asi víte, jak vše nakonec dopadlo. Osobně si myslím, že hlavní výzvou a nezbytným předpokladem úspěchu strany je dokázat lépe zaujmout lidi a neustále přicházet s tématy, která voliče opravdu zajímají. Jako místopředseda se proto nyní soustředím právě na oblast komunikace a volby. S pozdravemTomáš

Leo Luzar
Leo Luzar odpověděl na dotaz

Reparace.

 Dobrý den, KSČM podporuje všechny návrhy odpovídající našemu volebnímu programu. Reparace přímo v programu nemáme, ale vnímáme pozitivně snahy o zachování historické paměti.A tento návrh toto splňuje, tak proč nepodpořit.  Samozřejmě závisí také na kvalitě návrhu a to je u SPD dlouhodobý problém. Záměr super, vlastní propagace SPD ještě

RNDr. Miloš Vystrčil
RNDr. Miloš Vystrčil
RNDr. Miloš Vystrčil odpověděl na dotaz

ODS

Dobrý den. Dle mého názoru to příliš důstojné není. Ale přesto je správné, že pan Novotný se takto může na našem kongresu projevit. Promluvil, řekl si ci chtěl, účastnil se volby. To je celé. PS: Jenom si dovolím na závěr připomenout slova osvíceneckého spisovatele Voltaira:"Nesouhlasím s jediným slovem, které říkáte, ale navždy bu

Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík odpověděl na dotaz

Uvítal byste, kdyby se znovu obnovila koalice TOP 09 a STAN?

Pokud vím, Vítek Rakušan je velmi schopen kompromisu, nehysterčí a zbytečně neútočí. Hysterické reakce jsou ostatně jen známkou paniky. Víme, že do voleb nějaké spojení bude nutné - ne do těch krajských, ty jsou jiné a mnohem víc se blíží volbám komunálním, ale do celostátních bezesporu. Máme čas po krajských volbách dopilovat právě formát spojován