Doprava
V těch vašich plánech (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Bednarik-Chceme-dat-obcanum-konkretni-vysledky-792823) postrádám zlepšení kvality silnic, dočkáme se někdy něčeho takového? Problém se jen umocňuje.
V těch vašich plánech (https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Ministr-Bednarik-Chceme-dat-obcanum-konkretni-vysledky-792823) postrádám zlepšení kvality silnic, dočkáme se někdy něčeho takového? Problém se jen umocňuje.
Míříte do černého. Heslo krasoduchů, dosazených k moci "Maltou místo Jalty", znělo "Vrátit nakradené lidu". Ten slzný plyn maskoval pravý opak. To až teď už nám nepatří skoro nic. A kolonií jsme nejen tím, že "za kopečky" mizí víc než šestina HDP. Jsme jí i ve smyslu "banánové republiky", subalterního zadního dvorku subdodávek. S
Míváte moudré postřehy. Vřelé díky i za ten poslední. Reálným obsahem zmíněného dokumentu Banky pro mezinárodní zúčtování (BIS) je hlavně to, že uvádí zlato jako zcela bezrizikové aktivum, ač třeba dokonce hotovosti připisuje značnou míru rizika (snad 20 procent, pokud mne paměť nešálí). A to je skutečně zcela nový moment,
Dobrý den, nejenom vizáží..... :-)Přímá demokracie je jeden z pilířů programu SPD a uděláme vše pro to, abychom prosadili plnohodnotné a závazné referendum bez omezení témat a s rozumným požadovaným počtem hlasů pro jeho vypsání. Úspěch ale záleží i na voličích, jestli nám k tomu dají dostatečně silný mandát. Takže v tom jedeme
Vykuky ze socdem skutečně dohnala jejich vlastní čuňárna. Jak to dopadne, uvidíme. Ještě víc očí, důvěřivých k jejich slibům, však rozlepuje už teď. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Můj názor je to už dlouho - a vyslovuji ho nahlas, kdekoli pro to je prostor. Žádat reparace, na něž máme nezpochybnitelné právo, není jen jedinou spravedlivou tečkou za temnou minulostí. Je to totiž i nejlepších z možných varování všem, kdo se válečných zločinů dopouštějí dnes. Normal 0 21
Musel by se stát zázrak, aby vedla k cíli, který razí, máte pravdu. Tím spíš je však namístě prosazovat cíl, který dobu a její aktéry svléká donaha i s jejich načančanými řečičkami. Není snad právě to posláním skutečné, radikální opozice? Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Pozitivně. Kde není řád a pořádek, začíná bordel.
Dobrý den, Susan,změna postoje k dvojí kvalitě potravin v rámci EU bohužel narážela na řadu překážek. Dlouho představoval velký problém postoj některých starých zemí EU, které se ke změně stavěly odmítavě. Zároveň výrobci potravin přišli s výmluvou, že své produkty upravují chuťovým preferencím spotřebitelů v daných zemích, což je samozřejmě
Pokud to stihnete, poslechněte si dvouhodinový pořad právě na dané téma na www.svobodny-vysilac.cz dnes, ve středu od devíti do jedenácti večer. I s posluchači budeme diskutovat spolu se Stanislavem Novotným, předsedou Asociace nezávislých médií. Normal
Dobrý den, jedná se o usnesení, které je směřováno do zemí západní Evropy, kde dochází ke konfliktům s výrazným rasovým podtextem. Napjatá situace v západní Evropě vznikla v důsledku imperiální koloniální politiky vykořisťování afrických (i asijských) zemí a v poslední době i neuvážené migrační politiky. Obojí způsobilo, že v západní Evrop
Dobrý den, odpovědí je tento PN: http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=8&CT=410&CT1=0 Krásný den.
Dobrý den, Zákulisní dohody mě celkem nezajímají, uvedené skutečnosti jsem se dozvěděl minulý týden právě od redaktorů Parlamentních listů. Zda je na tom něco pravdy, nebo je to čistá spekulace, je nutné zjistit právě od jejich aktérů, tedy členů VB z ODS. Já na to nemám žádný vliv, tedy co si kdo do
Vážený pane, pokud vám nestojím za to, abyste se na mne obrátil svým pravým jménem, nebudu na Vás reagovat.J.Kobza
Hezký den i Vám - a díky za téma, které je pozvánkou napsat celou dizertaci. Telegraficky snad aspoň takto. Pravolevá demarkační linie tu samozřejmě byla, je a bude, dokud zájmová demarkační linie dělí samotnou společnost. Levice, která není jen svou vlastní atrapou, bojuje za vymahatelná lidská práva. A tedy právě za to, aby ústředn
Dobrý den, pane Černochu,důvody, proč jsem rezoluci podpořil, podrobněji uvádím v článku zde: https://zdechovsky.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=707563 S pozdravemTomáš Zdechovský
Dobrý den, s panem premiérem jsem byl domluven od ledna a všechny důvody, které jsem veřejně uvedl, platí. Nic jiného za tím nehledejte, zdraví DŤ
Dobrý den, ještě nevím, co budu dělat, ale žádnou trafiku nemám, zdraví DŤ.
Dobrý den, děkuji za podporu, moc si toho vážím, DŤ
Dobrý den, s panem premiérem jsem byl domluven od ledna. Součástí té dohody bylo, že to nebudeme veřejně komunikovat, což jsem se snažil dodržet. A protože byl apríl, mohl jsem si to dovolit zatajit i 1. dubna. Zdraví DŤ
Dobrý den, k ničemu takovému se rozhodně nechystám. Ono je vždycky jednoduché někoho odvolat, ale mnohem těžší najít někoho lepšího, zdraví DŤ