Poslední příspěvky z profilů

Karel Schwarzenberg
Karel Schwarzenberg byl položen dotaz

student??

Pane kníže, reaguji na Vaši odpověď, kdy by jste se nerad vracel do studentských let. Jen by mě zajímalo, jestli si tedy myslíte, že bychom měli svoje děti dát do ústavu a sami šli bydlet na kolej?

Ing. Michaela Šojdrová
Mgr. Bohuslav Sobotka
RNDr. Petr Nečas
Přemysl Sobotka
Radek John
Radek John byl položen dotaz

neúspěch VV

Dobrý večer, podle toho co vidím v televizi se Vaší straně moc nezadařilo v komunálních volbách. Vít Bárta dal svoji funkci manažera k dispozici. Nechystáte se ke stejnému kroku?

Ludmila Müllerová
Ludmila Müllerová byl položen dotaz

koho volit?

Zdravím Vás, jak senátorka jste nepostoupila z prvního kola, koho byste doporučila svým voličům v kole druhém? Máme dát hlas lidovci nebo k volbám nejít? Váš volič

Jiří Šlégr
Jiří Šlégr byl položen dotaz

ČSSD v Teplicích

Dobrý den, Co říkáte neúspěchu ČSSD v Teplicích? Byla jsem na vašem posledním mítinku v Teplicích na Náměstí Svobody, kde jste hlasitě tvrdili, že Kuberu nahradíte. Jenže kde nic tu nic, co vy na to?

Bc. Roman Onderka, MBA
Bc. Roman Onderka, MBA byl položen dotaz

vítězíte, co bude dál?

Zdravím pane Onderko, podle všeho vítězíte v komunálních volbách v Brně. Co tedy plánujete v Brně dál? Jak to bude s nádražím nebo těmi prapodivnými hodinami?

Jan Hamáček
Mgr. Bohuslav Sobotka
Karel Schwarzenberg
Ing. Zdeněk Škromach
Ing. Zdeněk Škromach byl položen dotaz

senátor bez vlivu

Dobrý den, zdá se, že se stanete senátorem už v prvním kole. Ukazují to alespoň průzkumy České televize. Taky se ale ukazuje, že většinou v senátu ČSSD nezíská. K čemu tam pak budete dobrý? Johanka

Karel Schwarzenberg