Poslední příspěvky z profilů

Radek Koten byl položen dotaz

Lékaři

Já si lékařů vážím a nemají to snadné. Už samotné studium a ta zodpovědnost. Na druhou stranu dost jistě vlivem médií sledujeme případy, kdy došlo k nějakému pochybení na straně lékařů. Je tak na jejich nahrávání opravdu něco tak špatného a nepochopitelného? Já teda mám s lékaři dobrou zkušenost, al...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Ing. Radka Maxová
Ing. Radka Maxová odpověděl na dotaz

komunisti

Dobrý den, ano, souhlasím s Vámi, myslím si také, že jsme se doposud s komunistickou érou nevyrovnali a nevypořádali. Myslím, že jsme „nechtěli být jako oni“, tak jsme umožnili velkému množství lidí, kteří si s morálkou a svědomím příliš nedělají hlavu, nabrat dech. Dostali jsme se tak do situace, kdy jsme přece „demokracie“ a všichni m

Mgr. Helena Langšádlová
Mgr. Miluše Horská
Ing. Miroslav Kalousek
Karel Schwarzenberg
Ing. Jiří Paroubek
Ing. Jiří Paroubek
Mgr. Richard Brabec
Ing. Radka Maxová
Ing. Radka Maxová odpověděl na dotaz

dětské skupiny

Dobrý den paní Hano, projednávání ve sněmovně bylo odloženo, protože bylo potřeba ještě o tomto zákoně na půdě PS diskutovat. Radka Maxová

Ing. Petr Bendl
Ing. Jaroslav Faltýnek
Mgr. Bohuslav Sobotka
Ing. Bronislav Schwarz
Mgr. Stanislav Huml
Mgr. Stanislav Huml odpověděl na dotaz

řidiči

Dobrý den,samozřejmě, že auta ve špatném technickém stavu nemají na silnici co dělat. To platilo, platí a platit bude, ať jsou důvody jejich bídného stavu jakékoliv. Nikde jsem nepsal, že naše auta jsou v horším stavu než v zahraničí. Faktem však je, že náš vozový park má průměrné stáří vyšší než na západ od našich hranic, proto logicky budou opotř

Miroslava Němcová
Tomio Okamura
Mgr. Bohuslav Sobotka
PhDr. Ivan Gabal