Klienti H-Systemu dostanou peníze. Sedm procent

16.11.2011 22:24 | Zprávy
autor: joh

Stovky okradených klientů H-Systemu se po 13 letech dočkají alespoň nějakých peněz zpět. Městský soud v Praze rozhodl, že jim bude vyplacena část peněz, které se podařilo zachránit poté, co byl majetek firmy prodán. Podle České televize to bude asi sedm procent z vložené částky.

Klienti H-Systemu dostanou peníze. Sedm procent
Foto: Hans Štembera
Popisek: Peníze - ilustrační foto

Do společnosti H-System, která byla založena před osmnácti lety, vložilo peníze zhruba tisíc klientů. Věřili, že získají levné bydlení. Dokončeno bylo pouze 34 domů a finanční ztráty jsou téměř miliardové.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

HZS ČR: Myslíme i na bezpečí neslyšících

7:33 HZS ČR: Myslíme i na bezpečí neslyšících

Už jste to slyšeli? Dnes si připomínáme Světový den sluchu. Sluch (spolu se zrakem) je bránou do oko…