Tomio Okamura boural na dálnici

20.01.2012 12:53

Známý český podnikatel Tomio Okamura, který uvažuje o kandidatuře na prezidenta, boural na D1. Kvůli náledí napasoval svůj luxusní vůz Aston Martin do svodidel. Okamurovi ani jeho přítelkyni se naštěstí nic nestalo, ale řidička, která jela o chvíli později za Okamurou takové štěstí bohužel neměla.

Tomio Okamura boural na dálnici
Foto: Martin Kovář
Popisek: Tomio Okamura

Tomio Okamura je jedním z mužů, o nichž se uvažuje jako o kandidátech na Hrad v přímé volbě prezidenta. Dnes měl tento známý podnikatel nehodu na dálnici D1. Kvůli náledí nezvládl řízení a vletěl se svým luxusním vozem Aston Martin do svodidel. Jemu, ani jeho přítelkyni, která cestovala s ním, se nestalo nic, ale vůz je na odpis. Informuje o tom bulvární Blesk.

Podle hasičů měl Okamura velké štěstí. Auto za 3,5 milionu je zničené

"Je tam povolena stovka, kvůli ledu jsem jel tak 90 kilometrů v hodině. Podklouzlo mi to a vletěl jsem do svodidel, zkoušel jsem to nějak korigovat, ale nešlo to," uvedl pro Blesk.cz Okamura, který přiznal, že on i jeho přítelkyně se pořádně lekli.

Chvíli po jeho vlastním karambolu do jeho vozu narazilo bílé Audi. Řidička na tom podle informací reportérů není vůbec dobře. Okamurovi ani jeho přítelkyni se ale opět nic nestalo, protože už byli mimo vůz.

"Chci poděkovat neznámým lidem, kteří u nás hned zastavili. Hasiči, když viděli auto, tak říkali, že jsme měli velké štěstí. Důležité je, aby v pořádku byla i řidička té audiny," uvedl Okamura, který má štěstí, že firma Aston Martin mu již poslala náhradní vůz.

Za zmínku stojí, že prakticky zdemolovaný vůz Aston Martin pořídil Okamura zhruba za tři a půl milionu korun. Jeho koupí si splnil dávný sen

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Centrum dnešní síly Ruska sídlí v Lubjance. KGB, FSB a tak dále. Byli jsme na konferenci v Senátu

10:34 Centrum dnešní síly Ruska sídlí v Lubjance. KGB, FSB a tak dále. Byli jsme na konferenci v Senátu

Ruský opoziční politik Dmitrij Gudkov neustále koukal do svého supermobilu. Nic jiného ho nezajímalo…